LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Ieskats projekta “Dzīvo līdzi – dzīvo labi Ludzā” īstenošanas gaitā (+ video)

screenshot_1Noslēdzies Ludzas pensionāru biedrības “Līdzdalībai nav vecuma” projekts “Dzīvo līdzi – dzīvo labi Ludzā”. Projekts ilga 9 mēnešus no 2015. gada 15. decembra līdz 2016. gada 30. septembrim un tā aktivitātes noritēja Ludzas pilsētā 3 programmās:

  1. “Sāc ar sevi”  – regulārās tematiskās nodarbībās tika apgūtas jaunas prasmes (datorprasmes, vingrošana, nūjošana, veselīgs uzturs, daudzveidīgi rokdarbi);
  2. “Veiksmes atslēga” – pieredzes apmaiņas brauciens uz biedrības “Ūdenszīmes” māju Kaldabruņā Sēlijā;
  3. “Dodot gūtais neatņemams” – labdarība un sabiedriskās līdzdalības aktivitātes sadarbībā ar citām vietējām biedrībām un iestādēm.

Bija prieks piedzīvot to, ka projekta aktivitātēs biežāk vai retāk iesaistījās ap 100 Ludzas novada pensionāru un ap 200 citu paaudžu pārstāvju. Īpašs gandarījums par tiem aptuveni 40, kas nežēloja laiku, izdomu un enerģiju, lai ar projekta pasākumu starpniecību ne vien padarītu kvalitatīvāku un veselīgāku savu ikdienu, bet piedalītos arī projekta labdarības akcijās – radītu  zīda gleznas projekta dāvanām, adītu zeķītes novada maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm, ceptu pīrāgus un veidotu Betlemes zvaigznītes SAC “Ludza” senioriem, piedalītos Ludzas pilsētas sakopšanas talkās vai veidotu pasaku paklāju bērnu nodarbībām.

Kopā šajos 9 mēnešos ir paveikts daudz! Paldies projekta finansiālajiem atbalstītājiem, paldies visiem brīvprātīgajiem un paldies arī sadarbības partneriem – Ludzas Diabēta biedrībai, Ludzas novada BJC pedagogiem, bērniem un vecākiem, Ludzas katoļu draudzes bērnu skoliņas pedagogiem, bērniem un vecākiem, SAC “Ludza” darbiniekiem un klientiem, Ludzas Sociālajam dienestam un Ludzas pilsētas galvenajai bibliotēkai! Projektu finansiāli atbalstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds un Ludzas novada pašvaldība.

Lai mums arī turpmāk atvērtas sirdis, redzīgas acis un daudz spēka kustēties, darboties, palīdzēt, draudzēties, kopā būt!

Projekta komandas vārdā

Marika Čerņavska

Videosižetu par projektu varat noskatīties ŠEIT

screenshot_2

coloring.cool