LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly cloudy
13°C
 
A A A

Iepazīsti Ludzu spēlējot spēli Roadgames! | LRTV sižets

Jaunajā Latgales reģionālās televīzijas sižetā: Roadgames – šāds nosaukums ir spēlei, kuras laikā spēlētājiem ir iespēja apskatīt un iepazīt Ludzu no cita skatu punkta, pildot dažādus uzdevumus. Tā jo īpaši piemērota šim laikam, kad joprojām jāievēro valstī noteiktie drošības pasākumi, bet vēlme ceļot nekur nav zudusi.

Par spēli stāsta Ludzas TIC speciāliste Anita. Spēles Roadgames piedzīvojumos metas ludzānietes Amanda un Viktorija, kas atzīst, ka spēle aizrauj un pat vietējie iedzīvotāji atklās sev ko jaunu!

Roadgames ir Latvijā radīta mobilā lietotne, kas nodrošina mūsdienīgas piedzīvojumu orientēšanās spēles. Roadgames dod iespēju iepazīt pilsētvidi caur spēles prizmu jebkurā laikā.

Iepazīsti Ludzas pilsētas vēsturi, arhitektūru, ielu mākslu un daudz ko citu, spēlējot spēli. To veido vairāki uzdevumu veidi, kas pārbauda gan lietotāja vērību, gan erudīciju, gan fizisko un radošo varēšanu.

Visu punktu iziešana (kājām) spēlē prasīs aptuveni 7-8 stundas, tāpēc neaizmirsti par uzlādes iespējām – gan sev, gan savam viedtālrunim!

Iepazīsti Ludzu no jauna! Lejupielādē Roadgames lietotni, ievadi spēles kodu “Ludza” un dodies piedzīvojumā! 

coloring.cool