LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Ielu stāvoklis pēc ziemas, jeb darvas karote medus mucā

CentrsIzveidojoties Ludzas novadam, notiek aktīvas ielu un ceļu sakārtošanas darbības. It īpaši tas ir jūtams Ludzas pilsētā. Pēdējo gadu laikā vairākas pilsētas ielas ir rekonstruētas pilnībā vai daļēji. Sakārtotās ielas ar gludu segumu priecē iedzīvotāju un ciemiņu acis un sirdis. 

Taču gadās arī pa kādai “darvas karotei medus mucā”. Laika apstākļu un citu iemeslu dēļ dažreiz veidojas bojājumi ielu un ietvju segumā: iesēdumi, izskalojumi, plaisas un citi defekti. Tas kļūst īpaši aktuāli katru pavasarī, kad pēc ziemas mēs konstatējam vājās vietas ielu konstrukcijā. Ielas tiek pastāvīgi apsekotas un labotas pēc sastādītā grafika. Ludzas pilsētā ar to nodarbojas SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”. Iesedums_KrBarona

Nesen rekonstruētajām ielām ir garantijas termiņi, un visi konstatētie trūkumi, ja tie nav mehāniskie bojājumi, ir jānovērš uzņēmumam, kas veica ielas rekonstrukcijas darbus. Visi būvuzņēmēji, kas piedalījās Ludzas ielu rekonstrukcijā, ir ļoti atbildīgi un izpilda savas garantijas saistības.

Tomēr jāpiebilst, ka mehāniskos bojājumus Ludzas novada pašvaldība novērš par saviem finanšu līdzekļiem pat tajās ielās, kurām vēl nav beidzies garantijas periods. Pēdējā laikā ļoti bieži tiek notriekti apgaismojuma balsti un ceļa zīmes, speciāli, ar nezināmu nolūku tiek lauzti signālstabiņi un jauni koki.  

Protams, nav iespējams apsekot visas ielas katru dienu, tāpēc jāpateicas Ludzas iedzīvotājiem, kuri, ieraugot kādu defektu, uzreiz ziņo Ludzas novada pašvaldības speciālistiem.

coloring.cool