LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Handbola virslīgas čempionātā tuvojas fināli

Noslēgumam tuvojas Latvijas handbola virslīgas čempionāti sievietēm un vīriešiem. Tajā piedalās SK “Latgols” komandas. Vīriešu komanda finālā cīnīsies par 3. vietu. Sievietēm priekšā vēl pusfināls.

SK “Latgols” vīri ļoti veiksmīgi – ar divām uzvarām divās spēlēs – aizvadīja SynotTip handbola Virslīgas ceturtdaļfinālu, kurā tikās ar ASK/LSPA. Divu spēļu summā ludzānieši bija pārāki pār armijniekiem ar 62:52. Diemžēl pusfināla posmā, tiekoties ar turnīra absolūtajiem līderiem (nevienas zaudētas spēles!) – “Tenax Dobeles”, ludzānieši piedzīvoja divus zaudējumus. Līdz ar to finālā “Latgols” vīri cīnīsies par 3. vietu ar pusfināla dueļa “Celtnieks Rīga” – “Ogre/Miandum” uzvarētājiem (sērija līdz divām uzvarām, pirmajā spēlē uzvarēja “Celtnieks Rīga”, otrā spēle – 29. martā, trešā – 8. aprīlī). Fināla spēļu grafiks būs zināms, kad noslēgsies pusfināls. Fināla spēles par 1. un 3. vietu notiks līdz kādas komandas trim uzvarām.

3. martā Latvijas čempionātā sievietēm vietu pusfinālā garantēja Ludzas “Latgols” handbolistes, pārspējot Salaspili. Līdz ar “Latgols” uzvaru un Jēkabpils zaudējumu jau marta sākumā noskaidrojās, ka otro vietu regulārajā čempionātā ieņem “Latgols”, kas kopā ar pirmās vietas ieguvēju Stopiņu NHK izslēgšanas spēles sāks no pusfināla, kamēr komandas, kas ierindojās no trešās līdz sestajai vietai (Jēkabpils, REIR Dobele, Salaspils, LSPA) – no ceturtdaļfināla.

Pusfinālā (sērijā līdz 2 uzvarām) ludzānietēm būs jātiekas ar Jēkabpils SS, kas ceturtdaļfinālā pārspēja LSPA komandu. Otrs pusfināla pāris: REIR Dobele un Stopiņu NHK. Pirmā pusfināla spēle – 29. martā plkst. 19.00 Ludzā.

Plašāka un aktuālākā informācija publicēta Latvijas Handbola federācijas mājaslapā (www.handball.lv).

Ērika Bondarenko,

 sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool