Cloudy
11°C

A A A

Handbola laukumos piedzīvoti zaudējumi

Aizvadītās nedēļas nogalē Ludzas sporta kluba “Latgols” handbola komandas savos Virslīgas čempionātos aizvadīja pa vienai spēlei. Gan sieviešu komandai, gan vīriešu komandai nācās piekāpties līderiem.

Ludzānietes piekāpjas čempionēm

8. oktobrī Latvijas čempionātā sievietēm pie ceturtā panākuma pēc kārtas tika Latvijas čempiones Stopiņu NHK, kas izbraukuma spēlē Ludzā ar 24:15 apspēlēja iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieci “Latgols”.

Spēles pirmās minūtes veiksmīgākas bija ludzānietēm, kas ieguva nelielu vadību (1:0, 3:1, 4:2), taču tam sekoja Stopiņu NHK izrāviens 6:0, kas ļāva Latvijas čempionēm 20. minūtē pēc Dainas Sergejevas realizētā soda metiena iegūt jau četru vārtu pārsvaru – 8:4. Tieši ar +4 viešņas noslēdza arī pirmo puslaiku, pārtraukumā dodoties pie rezultāta 11:7. Otro spēles daļu Stopiņu NHK iesāka ar četriem bezatbildes vārtiem, tādējādi jau pirmo piecu minūšu laikā dubultojot savu pārsvaru – 15:7. Vienubrīd mājiniecēm izdevās pietuvoties piecu vārtu attālumā, taču spēles galotni atkal pārliecinošāk aizvadīja Stopiņu komanda, izcīnot uzvaru ar deviņu vārtu pārsvaru – 24:15.

Latgols: Oļipova 6, Haindrava 3/2, Dergačeva 2, Matisāne 1, Sidorova 1, Rutkovska 1/1, Cibuļska 1.

Nākamās spēles – Dobelē:

1. oktobrī pret REIR Dobele,
  2. oktobrī pret LAT-2002/Dobele.

“Latgols” līderu cīņā zaudē

SynotTip handbola Virslīgas līderu duelī Dobeles “Tenax” savā laukumā ar 36:32 apspēlēja Ludzas “Latgolu”, nostiprinoties pirmajā vietā.

Pirms 7. oktobra spēles “Tenax” un “Latgols” komandas šķīra tikai viens punkts – dobelnieki ar sešiem punktiem bija līderi, bet ludzānieši atpalika tikai par punktu, ieņemot otro vietu. Abas komandas līdzšinējās spēlēs nebija piedzīvojušas zaudējuma rūgtumu.
Spēles rezultātu pirmās minūtes beigās atklāja Ludzas komandas līderis Jānis Pavlovičs, izvirzot komandu vadībā. Pirmo minūšu laikā ludzānieši vēl vairākkārt ieguva minimālu vadību, bet dobelnieki to atspēlēja, bet septītajā minūtē pirmoreiz izvirzījās vadībā – 5:4. Vēlāk ludzānieši uz brīdi atguva vadību, tomēr puslaika otrajā daļā “Tenax” pārsvars jau bija arvien izteiktāks. Četras minūtes līdz puslaika beigām Ingus Kristiāns Jonuška panāca jau +4 Dobelei un ar četru vārtu pārsvaru mājinieki arī noslēdza puslaiku – 18:14. Otrā puslaika sākumā dobelnieki ar mini izrāvienu 3:1 panāca jau +6 savā labā (21:15) un lai gan vienubrīd ludzāniešiem izdevās starpību samazināt uz pusi (24:21), pēc tam sekoja vēl viens “Tenax” izrāviens, kas ļāva panākt maksimālo atrāvienu spēles 47. minūtē – 29:22. “Latgols” atkal spēja nedaudz pievilkt, taču “Tenax” uzvaru droši nosargāja, tiekot pie ceturtā panākuma tikpat spēlēs – 36:32.

Latgols: Pavlovičs 16/2, Seņkāns 10, Kušners 3, Mekšs 2, Usāns 1.