LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Glabāsim Lieldienu saulīti sirdī!

0,,2431406_4,00Katrs ar savu prieku, bēdu, līksmi un ciešanām esam pietuvojušies Lielajai dienai. Lieldienas mēdz saukt par Lielo dienu tāpēc, ka Lieldienās Kungs Jēzus savā dievišķajā visspēcībā augšāmcēlies. Tāpat kā Jāņu apaļais un dzeltenais siers ir vasaras saules zīme, Lieldienu šūpoles ir lielo debess šūpoļu atgādinājums, kurās, ziemai beidzoties, šūpojas visa radība. Saule neredzami iekustina šīs šūpoles, un tā ir vieta, kur savienojas visa Lieldienu jautrība. Šogad ir retā reize, kad Lieldienas svinam visi draudzīgi gan katoļi, gan pareizticīgie.

Pirmajās Lieldienās, 20. aprīlī, jau no pulksten 12.00, atceļā no baznīcas, droši piestājiet pie Ludzas Tautas nama un iešūpojiet Lielo dienu savos mīļajos un sevī (ja ļaus laika apstākļi). Bet pulksten 13.00 būsiet mīļi gaidīti Tautas nama lielajā zālē, kur pareizticīgās baznīcas draudzes ļaudis priecēs mūs ar savām dziesmām un dejām, svētīs mūs Lielajā dienā.

21. aprīlī, Otrajās Lieldienās plkst. 15.00 visi tiekat mīļi aicināti uz Ludzas Tautas namu, lai kopā ar Ludzas iedzīvotāju iecienīto dziedātāju Kasparu Antesu un mūziķiem kā arī ar Tautas nama amatierkolektīviem piedalītos svētku koncertuzvedumā „Glabāsim Lieldienu saulīti sirdī!” Omulībai un savam priekam līdzi ņemiet Lieldienu cienastu. Vakara gaitā būs iespēja dejot un dziedāt karaoke.

Saulainas Lieldienas vēlot,

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool