LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Glabāsim Lieldienu saulīti sirdī

Pa saulītes apvītiem ceļiem drīz vien pietuvosimies Lielajai dienai. Lieldienas mēdz saukt par Lielo dienu tāpēc, ka Lieldienās Kungs Jēzus savā dievišķajā visspēcībā augšāmcēlies. Tāpat kā Jāņu  apaļais  un dzeltenais siers ir vasaras saules zīme, Lieldienu šūpoles ir lielo debess šūpoļu  atgādinājums, kurās, ziemai beidzoties, šūpojas visa radība. Saule neredzami iekustina šīs šūpoles, un  tā ir vieta, kur savienojas visa Lieldienu jautrība. Šogad ir patiess prieks, ka gan katoļi, gan pareizticīgie svin Lieldienas kopā.

Pirmajās Lieldienās,16. aprīlī plkst16.00 aicinām uz Tautas namu, lai kopā būt Lieldienu priekos un līksmībās. Par jūsu labsajūtu būs parūpējušies tautas nama amatierkolektīvi – folkloras kopas “Dzeipori” un “Dzeiporiņi” vadītāja Karīna Demko-Seņkāne, sieviešu vokālie ansambļi “Iedvesma” vadītāja Sanda Paškeviča un “Kruževa” vadītāja Vera Doreiko-Sinkeviča, estrādes orķestris Borisa Ivanova vadībā ar solistēm Ciru Tolordavu un Sandru Kučāni.

Aicinām visus, kam lustēties prieks un vēlēšanās baudīt dziesmas mūsu vietējo mākslinieku izpildījumā, nākt uz tautas namu, baudīt mākslu un ievingrināt arī savas kājiņas jautrā dejā, ko mums sniegs estrādes ansamblis.            

Saulainas Lieldienas vēlot,

Ludzas tautas nama direktore V.Razumovska

coloring.cool