LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

Gaidāmie pasākumi un aktivitātes Ludzas novadā (Informācija aktualizēta 16.10.2020.)


Autokrosa sacensības “Ludzas kauss”

Informējam, ka šajā nedēļas nogalē, 17.10.2020 paredzētās autokrosa sacensības “Ludzas kauss” tiek pārceltas uz 07.11.2020.


 


Ludzas Tautas nama Jauktā kora “Austrumstīga” jubilejas koncerts

INFORMĒJAM, KA SAKARĀ AR COVID19 IEROBEŽOJUMIEM PASĀKUMS TIKA PĀRCELTS NO 17.10.2020 UZ 14.11.2020. 

14. novembrī, Ludzas Tautas namā notiks Ludzas Tautas nama Jauktā kora “Austrumstīga” jubilejas koncerts “Kad mums vairs nebūs 16”. Sākums plkst. 17.00.


Viktora Trojanovska piemiņas vakars

INFORMĒJAM, KA SAKARĀ AR COVID19 IEROBEŽOJUMIEM PASĀKUMS TIKA PĀRCELTS NO 21.10.2020 UZ 25.11.2020. 

Viktors Trojanovskis – ludzānietis, vēsturnieks, novadpētnieks, literāts, žurnālists, grāmatu un vairāk kā 400 rakstu autors. Izcila personība, kas ieguldīja lielu darbu sava novada un visas Latgales pētniecībā.
Ludzas bibliotēka sadarbībā ar lasītāju klubu “Varavīksne” aicina uz piemiņas vakaru veltītu Viktora Trojanovska 80 gadu jubilejai, kura apritēja augustā.
Pasākums notiks 25. novembrī, Ludzas bibliotēkas 3. stāvā (Stacijas ielā 41) plkst. 17:00.

 
 

Lasītāju kluba tikšanās Ludzas pilsētas galvenajā bibliotēkā

INFORMĒJAM, KA SAKARĀ AR COVID19 IEROBEŽOJUMIEM PASĀKUMS TIKA PĀRCELTS NO 22.10.2020 UZ 19.11.2020. 

19. NOVEMBRĪ plkst. 17.00 notiks “Lasītāju kluba” tikšanās Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas 2. stāvā. Ikviens interesents un lasītājs aicināts uz kopīgām sarunām par grāmatām un literatūru mūsu dzīvē. Šajā tikšanās reizē- jauno grāmatu apskats un radošas literāras izklaides omulīgā gaisotnē. Tikšanās tēma – Aspazijas un Raiņa daiļrade.

 

Koncertprogramma “Roberto un pasaules brīnumi” Ludzas Tautas namā

INFORMĒJAM, KA SAKARĀ AR COVID19 IEROBEŽOJUMIEM PASĀKUMS TIEK ATCELTS! 

 

“Lielā Ludzas zivs 2020” makšķerēšanas sacensības spiningošanā
 
31. oktobrī uz Ludzas Lielā ezera notiks makšķerēšanas sacensības spiningošanā “Lielā Ludzas zivs”.  Reģistrēties sacensībām būs iespējams sākot no plkst. 7.30, automašīnu stāvlaukumā pie galvenās iebrauktuves (bijušais autodroms).
 
 

Georgija Tolordavas gleznu izstāde “Saules un gaismas varā”
 
Ludzas Novadpētniecības muzejā skatāma Georgija Tolordavas gleznu izstāde “Saules un gaismas varā”.
 
Attēls var saturēt: teksts

Gleznu izstāde “Nāk rudens apgleznot Latgali”.
 
Ludzas Novadpētniecības muzejā skatāma gleznu izstāde “Nāk rudens apgleznot Latgali”.
 

Nodarbības un radošās darbnīcas senioriem OKTOBRĪ

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs aicina seniorus interesanti pavadīt brīvo laiku – apmeklēt bezmaksas nodarbības, kuras vada pieredzējuši un radoši pedagogi. Nodarbības notiek Ludzā, Tirgus ielā 22 – Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra telpās. 2020. gada MARTĀ būs šādas nodarbības:


Aicinām pieteikties bezmaksas nodarbībām Ludzas peldbaseinā

Ludzas peldbaseinā ir pieejamas peldēšanas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem (0-5 gadi), kas neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi. Vietu skaits ir ierobežots, iepriekšējs pieraksts un apmeklējums ir obligāts. Pieteikties nodarbībām iespējams, zvanot uz tālruni 26332380 vai rakstot e-pastā [email protected] Plašāka informācija www.ludza.lv.

Pasākums organizēts ESF projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) ietvaros.

 

Veselības veicināšanas projekts Ludzas novadā turpinās!

25. augustā Ludzas novada pašvaldība ir parakstījusi projekta vienošanās grozījumus Nr.6, kas paredz papildus finansējuma piešķiršanu (111 913,00 EUR) veselības veicināšanas un slimību profilakses aktivitāšu īstenošanai līdz 2023. gada 31. decembrim. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, 2020. – 2023.gadā novada iedzīvotāju veselībpratības stiprināšanai turpināsim īstenot Jūsu pieprasītākos pasākumus: lekcijas garīgās veselības veicināšanai, izglītojošās nodarbības stresa un profesionālās izdegšanas profilaksei, “Bērnu skoliņas” nodarbības, vingrošanas, jogas, peldēšanas un kalanētikas nodarbības, velobraucienus, veselības dienas, nodarbības veselīga uztura paradumu veicināšanai u.c.

Sekojiet informācijai par projekta aktualitātēm pašvaldības mājaslapā un sociālā tīkla Facebook kontā. Visi publicitātes materiāli tiek apkopoti arī mājaslapas sadaļas “Veselības aprūpe” apkašsadaļā “Veselības veicināšanas pasākumi Ludzas novadā”.


  • Pasākumu laikā aicinām ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus! Nedrūzmēties, ievērot distanci. Ja jūtaties slikti, iesakām pasākumus neapmeklēt! 
coloring.cool