LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

Finanšu ministrija rīko semināru “Pašvaldību ieguldījumi kapitālsabiedrībās un to pārvaldība”

Latvijas_Finanšu_ministrijas_logoLai uzlabotu pašvaldību dibināto kapitālsabiedrību pārvaldību un veidotu vienotu izpratni par labas prakses iedibināšanu pašvaldību ieguldījumu pārraudzībā, Finanšu ministrija šā gada 28. janvārī rīko pašvaldībām semināru “Pašvaldību ieguldījumi kapitālsabiedrībās un to pārvaldība”.

“Uzskatām, ka konstruktīva diskusija ar nozares politikas veidotājiem būs vērtīgs ieguvums visiem semināra dalībniekiem un rezultātā tiks uzlabota pašvaldību ieguldījumu kapitālsabiedrībās pārvaldība. Tādēļ uz semināru jo īpaši aicinām par ieguldījumu pārvaldību atbildīgās pašvaldību amatpersonas, kuru pārstāvētās pašvaldības savu funkciju veikšanai ir izveidojušas kapitālsabiedrības,” norāda FM Pašvaldību finansiālās uzraudzības un finansēšanas departamenta direktore Inta Komisare.

Semināra mērķis ir uzlabot pašvaldību dibināto kapitālsabiedrību pārvaldību un veidot vienotu izpratni pašvaldību amatpersonām par labas prakses iedibināšanu pašvaldību ieguldījumu pārraudzībā. Seminārā piedalīsies FM struktūrvienību pārstāvji, pieaicinot arī Valsts kontroles, Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts kases amatpersonas un akadēmiskos mācībspēkus.

Semināra darba kārtība

Pilnu ziņu skatīt Finanšu ministrijas mājaslapā: http://www.fm.gov.lv/lv/aktualitates/jaunumi/pasvaldibas/49695-fm-aicina-uz-seminaru-par-pasvaldibu-ieguldijumiem-kapitalsabiedribas

Informācijas sagatavotājs:

Maija Straupmane

Komunikācijas departamenta direktora vietniece

Tālr.: 67083938, [email protected]

coloring.cool