LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
30°C
 
A A A

Erudīcijas konkursā “Bez špikera” uzvar LPĢ komanda “Mazulīši”

18. oktobrī Ludzas Tautas namā norisinājās erudīta konkurss “Bez špikera”, kas notika jau trešo gadu pēc kārtas. Konkursu rīkoja Ludzas Tautas nams, kur piedalīties varēja jebkurš Ludzas jaunietis, ja ir izveidojis savu komandu. Šogad konkursā piedalījās sešas komandas: četras komandas no Ludzas 2. vidusskolas (“Pozitīvs”, “Koalīcija”, “Adatainie bumbulīši” un “Zibenīgie”), bet Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja divas komandas (“Savējie” un “Mazulīši”). 
Spēle norisinājās trīs kārtās, viena no tām bija rakstiskā, otra – mutiskā, kad jauniešiem vajadzēja atbildēt uz vadītāja uzdotajiem jautājumiem, un trešā daļa norisinājās, izmantojot mobilo aplikāciju, kur jauniešiem uz dotajiem jautājumiem vajadzēja izvēlēties pareizo variantu. 
Konkursā uzvarēja Ludzas pilsētas ģimnāzija komanda “Mazulīši”, kuri ieguva 22 punktus. Otro godalgoto vietu ieņēma Ludzas 2. vidusskolas komanda “Pozitīvs”, un trešā vieta – Ludzas 2. vidusskolas komandai “Koalīcija”. Balvās jaunieši saņēma dāvanu kartes no Ludzas picērijas “Astotais rajons”.  Paldies visām komandām par piedalīšanos!
 
Informāciju sagatavoja
Ludzas Tautas nama
kultūras pasākumu organizators
Arnis Karncāns
coloring.cool