LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Eiroreģiona “Ezeru zeme” Padomes sēdē tiks lemts par pārrobežu sadarbības projektu īstenošanu

Šodien, 24. novembrī, Moletai pilsētā (Lietuva) norisināsies 37. Eiroreģiona “Ezeru zeme” Padomes sēde. Ludzas novada pašvaldību sēdē pārstāvēs domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns un Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ilona Igovena.

Sēdē piedalīsies biedrības Eiroreģions “Ezeru zeme” dalībnieku pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Savu dalību pasākumā apstiprināja arī Baltkrievijas Republikas ģenerālkonsuls Daugavpilī Vladimirs Kļimovs un Latvijas Republikas vēstniecības Baltkrievijā Vitebskas konsulāta vadītājs Uģis Skuja.

Sanāksmē tiks apspriesti jautājumi par “Ezeru zemes” piedalīšanos projektu pieteikumu konkursā Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas Eiropas kaimiņattiecību instrumenta ietvaros 2014.–2020. gadam, par situāciju Eiroreģiona birojos un citi. Sēdes dalībnieki tiks aicināti iepazīties ar Moletai tūrisma un biznesa informācijas centra darbību un apmeklēt Lietuvas Etnokosmoloģijas muzeju.

coloring.cool