Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 26. janvāris
Agneta, Agnis, Ansis
Ludza
Cloudy
1°C
 
A A A

„Drosmes Kaste” atkal Ludzā! Labdarības akcija

-oMCHmY6XCcMīļie draugi, lūdzam ziedot rotaļlietas „Drosmes kastītei” Bērnu slimnīcas onkoloģiskās nodaļas bērniem Rīgā.
Jūs varat palīdzēt mazuļiem pārciest nepatīkamas un sāpīgas procedūras bez asarām. Pagājušo gadu bija savāktas vairāk nekā 5000 dažādu rotaļlietu. Mazie pacienti ļoti baidās no ķīmijterapijas, punkcijām un dažādām potēm, taču šīs procedūras, mazie drosminieki labāk pārcieš, ja par drosmi viņi saņem nelielu rotaļlietu no „drosmes kastes”.
Ko varētu ielikt šajā brīnumu kastītē:
Zēni dod priekšroku nelielām mašīnītēm, robotiem, zaldātu figūriņām, u.c. Meitenes priecātos par lellītēm ar drēbītēm, ponijiem. Bērniem arī ļoti patīk dažādu zvēriņu figūriņas, galda spēles, rotaļlietas ar magnētiem, kuras var piestiprināt pie sistēmas, dažādi piekariņi, uzvelkamās rotaļlietas. Pašiem mazākajiem bērniem noderētu grabulīši, klucīši, ūdensnecaurlaidīgās grāmatiņas, kā arī attīstošās rotaļlietas.
Ko nevajadzētu likt „drosmes kastītē”:
Stikla un keramiskās rotaļlietas, asas vai rotaļlietas ar daudz sīkām detaļām, mīkstās mantas. Nevajadzētu likt bērnu kosmētiku, sprādzes, gumijas. Sterilajās procedūru telpās nevar atrasties lietotas mantas, jo mazajiem pacientiem ir novājināta imunitāte.
Ja jums ir iespēja papildināt „Drosmes kastīti”, to var atnest vai sūtīt uz viesnīcu „Lucia” Kr. Barona ielā 20, Ludzā, LV-5701.
Tieši tava ziedotā mantiņa var ļoti noderēt kādam slimam bērniņam.
Vairāk informācijas pa tālruni 28882795 (Igors Malzubs, akcijas koordinators Ludzā)

coloring.cool