LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
26°C
 
A A A

Diskutēs par Latgales pierobežas pašvaldību izaicinājumiem un risinājumiem krīzes laikā

Šī gada 30. aprīlī plkst. 14.00 Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) rīkos diskusiju par Latgales pierobežas pašvaldību izaicinājumiem, risinot jautājumu par saskarsmi ar ārzemniekam, kuriem šķērsojot Latvijas sauszemes robežu ir konstatēti Covid -19 inficēšanās simptomi.

Sanāksmes laikā tiks apzinātas iespējamās pagaidu izmitināšanas vietas, ja ārzemniekiem nepieciešama pašizolācija, efektīvākais informācijas apmaiņas veids ar atbildīgajiem valsts dienestiem, iespējamā sistemātiskā rīcība ārzemnieku izmitināšanai un sociālajam atbalstam karantīnas laikā un citi aktuāli jautājumi.

Sanāksmē piedalās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis un Valsts Robežsardzes pārstāvji, kā arī Daugavpils, Krāslavas, Ilūkstes, Kārsavas, Balvu, Ludzas novadu pašvaldību vadītāji.

Ir svarīgi rast kopīgu valsts un pašvaldību sekmīgu sadarbības modeli, kas nodrošina efektīvu un operatīvu rīcību ārkārtējās situācijas laikā, lai mērķtiecīgi ierobežotu Covid-19 izplatīšanos. Tāpat nepieciešams to nostiprināt ilgtermiņa skaidrai un sistemātiskai rīcībai arī nākotnē.

 Tikšanās notiks attālināti un sanāksme būs slēgta.

coloring.cool