LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Partly sunny
33°C
 
A A A

Daudzfunkcionālais centrs pakāpeniski tiek aprīkots

Būvdarbi ir pabeigti jau marta beigās, bet daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs vēl nav atvērts, tas nav saistīts ar valstī noteikto ārkārtas situāciju, bet gan ar to, ka ir veiktas vairākas iepirkumu procedūras un noslēgti 8 mēbeļu un aprīkojuma piegādes līgumi, datortehnika iegādāta izmantojot elektronisko iepirkumu sistēmu. Pakāpeniski sociālo pakalpojumu centrs tiek aprīkots ar mēbelēm, iekārtām, aprīkojumu un tehniku. Jau ir uzstādīts sāls ģenerators sāls istabā, uzsākta fizioterapijas zāles iekārtošana un multisensorās istabas aprīkošana.

Ēka ir pieslēgta apsardzes sistēmai un darbojas arī video novērošanas sistēma. Maija mēnesī tiek plānots veikt arī atliktos darbus – teritorijas apzaļumošanu un automašīnu stāvlaukuma apzīmējuma uzklāšanu.

Projekts “Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra izveide Ludzā” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.3.1. specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt pakalpojumu infrastruktūru bērnu aprūpei ģimeniskā vidē un personu ar invaliditāti neatkarīgai dzīvei un integrācijai sabiedrībā ietvaros ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu.

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

coloring.cool