LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Mostly cloudy with thundershowers
14°C
 
A A A

Darbs ar narkotisko vielu apkarošanu turpinās

narkoTurpinot darbu narkotisko vielu aprites apkarošanas jomā, operatīvo pasākumu rezultātā Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki noskaidroja vietu, kurā notiek narkotisko vielu tirdzniecība. Š.g. 30. novembrī tika uzsākts kriminālprocess pēc KL 253. panta par narkotisko vielu nelikumīgu apriti.
Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tajā pašā dienā, sadarbībā ar VRS Aviācijas pārvaldes specvienības amatpersonām, iespējamā narkotisko vielu glabāšanas vietā – kādā dzīvoklī daudzdzīvokļu mājā Ludzas pilsētas centrā tika veikta sankcionēta kratīšana. Tās rezultātā minētajā vietā tika aizturēts 1993. gadā dzimušais ludzānietis. Kā arī kratīšanas rezultātā tika izņemts iepakojums ar narkotisko vielu – marihuānu. Kratīšanas laikā minēta persona izrādīja pretošanos, policijas darbiniekiem nācās lauzt durvis, lai iekļūtu dzīvoklī. Jauns vīrietis tika aizturēts un š.g. 2. decembrī viņam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.
Jāpiebilst, ka šī persona agrāk ir 14 reizes tiesāta. Š.g. vasarā šis vīrietis tika atbrīvots no ieslodzījuma pēc pēdējā brīvības atņemšanas soda izciešanas un, izciešot piespriesto papildsodu – policijas kontroli, konstatēts, ka viņš izdarīja 6 policijas kontroles ierobežojumu pārkāpumus. Kaut arī šī persona tikai š.g. jūnijā atbrīvojās no cietuma, policijas darbinieki konstatēja, ka viņš jau izdarīja vairākus noziedzīgus nodarījumus, tai skaitā saistītus ar narkotisko vielu apriti.

Informāciju sagatavoja
Jeļena Rutkovska
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool