LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs
Madis, Alberts
Ludza
Clear
17°C
 
A A A

Darba sanāksmē lemts par ciešāku sadarbību ar policiju

Šī gada 22. janvārī notika Valsts policijas (VP) Latgales reģionālās pārvaldes Ludzas iecirkņa vadības un Ludzas novada pašvaldības vadības darba sanāksme, kurā tika pārrunāts plašs jautājumu loks.

Sanāksmes laikā VP amatpersonas sniedza detalizētu informāciju par 2017. gada statistiku noziedzīgo nodarījumu un administratīvo pārkāpumu jomā, tajā skaitā par likumpārkāpumu tendencēm, pārkāpumu veidiem Ludzas novada teritorijā. Tika analizēti dati salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.

Tika pārrunāti jautājumi saistībā ar nepilngadīgo personu iesaisti likumpārkāpumos un preventīvie risinājumi šajā jomā, sadarbojoties pašvaldībai ar valsts policiju.

Tāpat tika pārrunāti jautājumi par sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes drošības uzlabošanu Ludzas novadā (vienvirziena ielas, gulošie policisti, luksofori u.c.). Tika analizēta situācija saistībā ar iepriekšējos gados noteiktajiem satiksmes ierobežojumiem Ludzas pilsētā, izvērtējot, vai to ieviešana kopumā sekmēja satiksmes drošību un iedzīvotāju drošību un ērtību.

Ir svarīgi uzlabot Valsts policijas sadarbību ar pašvaldības amatpersonām, kontrolējot pašvaldības saistošo noteikumu ievērošanu, lai ar esošajiem cilvēkresursiem panāktu maksimālu efektu. Rūpīgi tika pārrunāta pašvaldības Administratīvās komisijas  darbība lēmumu pieņemšanas jomā, jo nepieciešams vēl vairāk uzlabot administratīvo protokolu noformēšanas kvalitāti.

Ludzas pilsētas iedzīvotāji pašvaldībai pauduši neapmierinātību par sabiedriskās kārtības un miera traucējumiem teritorijā pie “Joker” spēļu zāles, tāpēc tika pārrunātas iespējas pievērst lielāku policijas uzmanību šīs izklaides vietas piegulošajai teritorijai nakts laikā, lai blakus esošo māju iedzīvotāju miers netiktu traucēts.

Informē

Edgars Mekšs,

Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs

coloring.cool