LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Partly sunny
27°C
 
A A A

Brīnumainas pārvērtības piedzīvo PII ‘’Namiņš’’ telpas

Vasara ir atvaļinājumu un brīvdienu laiks. Ko vasarā dara rūķi? Ziemā ar viņiem viss ir skaidrs. Rūķi čakli rosās, lai sarūpētu Ziemassvētku dāvanas.Vai vasarā rūķi  atpūšas un nedaudz paslinko? Izrādās, ka viņi ir ļoti darbīgi arī vasarā.

Pateicoties rūķu apmeklējumam, PII ‘’Namiņš’’ silītes grupas‘’Cālēns’’ un ‘’Mārīte’’ telpās ir notikušas brīnumainas pārvērtības, kas radījušas sajūsmu un prieku gan pašiem mazākajiem bērniem, gan viņu vecākiem un iestādes darbiniekiem.

Kādā saulainā jūnija dienā rūķi bērnudārzā ieradās bruņojušies ar krāsām un otām. Vairākas dienas rūķīšu komanda lika lietā savu radošo iztēli, jauca krāsas un apgleznoja silītes grupu telpu sienas. Čaklie mākslinieki uzbūra tematiskas ainavas atbilstoši grupu nosaukumam.

Kas tad bija šie rosīgie rūķi?

 Tās bija  J.Soikāna Ludzas mākslas skolas audzēknes Elvita Budreviča, Marta Batņa, Hestija Sindija Semerikova, Laura Mortuzāne un viņu skolotāja Iveta Ladusāne. Paldies meitenēm un skolotājai, ka nesavtīgi dāvājāt savu laiku un talantu! Lai jums izdodas izsmaržot, izgaršot un izjust vasaras dāvātos brīnumus!

Informāciju sagatavoja Ludzas pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes ‘’Namiņš’’

skolotāja Ināra Seidare

 

coloring.cool