LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly cloudy
13°C
 
A A A

Biznesa spēļu turnīrā Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda VICTORIA – sudraba laureāti

Ludzas pilsētas ģimnāzija jau vairākus gadus aktīvi piedalās un gūst panākumus skolu uzņēmējdarbības projektā “Esi līderis!”. 19. februārī Austrumlatgales radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika biznesa spēļu turnīra “Ceļš uz bagātību” pusfināls. 37 vidusskolēnu komandas no visas Latgales cīnījās par iespēju pārstāvēt reģionu  finālā, kas marta beigās notiks Rīgā.

No Ludzas pilsētas ģimnāzija pusfinālā piedalījās četras komandas. Kad paziņoja rezultātus, izrādījās, ka mūsu 10. klases komanda VICTORIA ieguvusi II vietu un tiesības doties uz finālu.

Komandas sastāvā – Albīne Hlopņicka, Ivo Ļegkojs un Ilvita Marnauza. Līderu projektā viņi darbojas pirmo gadu, un šī bija viņu debija biznesa spēlēs. Par to vēl lielāks prieks, jo izdevās pārspēt pieredzējušākus kolēģus.

Vārds “spēle” šai gadījumā nav izklaide bet viena uzņēmējdarbības apguves metodēm. Kā pastāstīja Albīne, viņu uzdevums bija izdomāt, izrēķināt, izplānot, kā nogādāt kravu no viena punkta līdz otram iespējami ātrāk un ar mazākiem resursiem. Beigās ir jāizanalizē, vai izplānotā stratēģija ir pareiza, cik liela ir peļņa, cik lieli resursi iztērēti, kādi ir secinājumi un atziņas turpmākajai darbībai. Komandā jāspēj vienoties par taktiku, jāstrādā kopā.

Malači, mūsējie! Paldies par darbu skolotājai Ievai Eriņai un visiem pusfināla dalībniekiem. Veiksmi finālā!

Rakstu sagatavoja Ludzas pilsētas ģimnāzijas latviešu valodas skolotāja Vanda Žulina

coloring.cool