LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs
Ludza
Showers
12°C
 
A A A

Bērnu un jauniešu vasaras radošo darbnīcu projektu konkurss ir sācies!

65-фотография_(8)Ludzas novada izglītības iestādes, pašvaldības institūcijas, sabiedriskās organizācijas tiek aicinātas piedalīties Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes rīkotajā bērnu un jauniešu vasaras nometņu, radošo darbnīcu projektu konkursā, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu bērnu un jauniešu nometņu, radošo darbnīcu organizēšanai.

Lai saņemtu finansiālu atbalstu, jāiesniedz Projekta pieteikums. Projekta dalībnieki var būt bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kas ir Ludzas novada izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi. Projekta konkursa nolikums pieejams mūsu mājas lapas sadaļā „Nolikumi” un ŠEIT.

Projektu pieteikumi jāiesniedz Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē Raiņa ielā 16, Ludzā, LV-5701, līdz 2014. gada 12. maijam. Iesniegtos Projektu pieteikumus komisija izskatīs laika periodā no 2014. gada 13. maija līdz 16. maijam. Trīs dienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja ar rīkojumu piešķir finansējumu projekta īstenošanai, vadoties pēc komisijas ieteikuma. Iesniedzējam tiks nosūtīta rīkojuma kopija.

Konkursa Nolikumu un skaidrojumus par to izpildi var saņemt Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, Raiņa ielā 16, Ludzā, LV-5701, 214.kabinetā vai arī elektroniski, iepriekš piesakoties pa tālruni 65707138.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool