LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Sunny
29°C
 
A A A

Baudi vasaras priekus Ludzas pilsētas pludmalē “Radziņš”

Viena no visbiežāk apmeklētajām vietām Ludzā vasara mēnešos ir pludmale “Radziņš”. Šogad veikti vairāki labiekārtošanas darbi, lai uzlabotu un sakārtotu pludmales infrastruktūru.

Pateicoties ludzāniešu atsaucībai un dalībai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019”, Ludzas pilsētas pludmalē “Radziņš” tika modernizēts bērnu rotaļu laukums.

Pludmales apmeklētāji ievēroja, ka SIA “GoPlay” būvnieki strādāja līdz vēlam vakaram, darbus veica ātri un kvalitatīvi. Šodien, 2020.gada 17.jūlijā objekts tika nodots ekspluatācijā un atklāts apmeklētājiem.

Tagad bērni var baudīt vasaras priekus draiskojoties ūdenī, ceļot smilšu pilis un rotaļājoties jaunajā bērnu rotaļu kompleksā. Pludmalē uzstādīts rotaļu komplekss ar dažādiem kāpelēšanas elementiem, tiltiņiem, trubām un slidkalniņiem. Rotaļu komplekss paredzēts dažādu vecumu bērniem. Savukārt vecāki ar pašiem mazākajiem pludmales apmeklētājiem var izbaudīt šūpoles diviem. Zināmā mērā tas ir jaunums Ludzas novada rotaļu laukumos, dubultās šūpoles – arī vecāki var šūpoties kopā ar bērnu, radot mazuļiem drošības sajūtu.

Ludzā pakāpeniski tiek uzsākta programmas “Mazulim draudzīga pilsēta” īstenošana, kas uzlabo mazuļa un jauno vecāku labsajūtu. Pašlaik arī jaunuzbūvētajā peldbaseinā ir iespēja apmeklēt baseinu mazuļiem. Plānots arī bibliotēkā ierīkot atpūtas telpu vecākiem ar mazuļiem. Aktivitātes tiek īstenotas, cieši sadarbojoties pašvaldībai un iedzīvotājiem. Iedzīvotāji izsaka konkrētus ieteikumus, kurus pašvaldība izvērtē un iespēju robežās veic pilsētvides uzlabojumus.

 

Jauniešus aicinātu saudzīgi izturēties pret aprīkojumu, ievērot lietošanas noteikumus un izmantot vecuma grupām atbilstošas konstrukcijas.

 

Ludzas novada pašvaldības

projektu vadītāja

Ilona Mekša

coloring.cool