LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Mostly sunny
8°C
 
A A A

Balvos, Viļakā un Ludzā norisinājās treniņi ar zināmiem cilvēkiem

2020.gada 28. un 29.janvārī Balvu Valsts ģimnāzijā, Balvu pamatskolā, Viļakas Valsts ģimnāzijā un Ludzas pilsētas ģimnāzijā norisinājās Latgales plānošanas reģiona organizētie treniņi kopā ar aktīva un veselīga sporta veida popularizētājiem, sportistiem un zināmiem cilvēkiem kā reģiona, tā Latvijas mērogā. Balvos viesojās grupas “Gain Fast” solists un sportiska un veselīga dzīvesveida vēstnesis Kaspars Zlidnis, Viļakā – Viļakas novada domes priekšsēdētājs un sportiska un veselīga dzīvesveida aktīvists  Sergejs Maksimovs ar sievu Žannu Maksimovu un bērniem, savukārt Ludzā – Andrejs Narnickis, kas šobrīd ir Latvijas handbola izlases trenera asistents, kas nule atgriezās mājās no Eiropas čempionāta, ziņo Latgales plānošanas reģions.

Divu dienu laikā tika aizvadīti 8 aktīvi treniņi, kuru laikā jaunieši ne tikai uzzināja katra pieaicinātā cilvēka stāstu, kāpēc viņi ir pievērsušies aktīvam dzīvesveidam, bet arī piedalījās kopīgā treniņā. Pieaicinātās zvaigznes atzina, ka savulaik sportam ir pievērsušies dažādu motivatoru dēļ, taču šajā laikā ir sapratuši, ka tikai grūtību un sevis pārvarēšana ļauj augt un paplašīnāt savas fiziskās un prāta robežas, viss ir tavā galvā!

Latgales plānošanas reģions izsaka pateicību skolām par atsaucību un aktīvu iesaistīšanos treniņos! Vēl ir palikuši 8 pasākumi, kas tiks organizēti februāra sākumā Daugavpils pilsētas un novada skolās, piesaistot Latvijas un starptautiskā līmenī zināmus sportistus un trenerus, tādējādi mudinot jauniešus ikdienā būt fiziski aktīvākiem, arī aizdomāties par savu ikdienas uzturu. Kopumā aktivitātēs ir plānots iesaistīt ap 960 Latgales reģiona bērnu un jauniešu.

coloring.cool