LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Clear
12°C
 
A A A

Balvas saņem skolēni – Ludzas novada izcilnieki 2015

IMG_8209Piektdien, 22. maijā, novada domē notika konkursa ,, Ludzas novada izcilnieks 2015” apbalvošanas ceremonija. Uz to tika aicināti 15 skolēni – uzvarētāji  piecās konkursa nominācijās: Izglītība, Mūzika, Sports, Kultūra un māksla, Sabiedriskās aktivitātes. Apsveikumus saņēma šā mācību gada uzvarētāji Valsts mājturības olimpiādē un skolotāji, kuri sagatavojuši savus audzēkņus valsts mēroga olimpiādēm. Tradicionāli uz godināšanu tiek aicināti apbalvoto skolēnu vecāki. Tas padara šo pasākumu īpaši svinīgu un sirsnīgu.
Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Gutāne, atklājot pasākumu, uzsvēra, ka novadā šis ir Ģimenes gads. Mūsu bērnu spēju un talantu potenciāls ir augsts, bet, lai spējas attīstītu, jābūt labai skolēna, pedagogu un vecāku sadarbībai.
Domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, sveicot klātesošos, apliecināja, ka domes deputāti  vienmēr atbalsta un arī turpmāk atbalstīs kvalitatīvas izglītības nodrošināšanu, kā arī bērnu talantu attīstīšanu.
Nominācijā Izglītība apbalvoti: Māris Lapšovs (LPĢ 11. kl.), Nika Steimakova (Ludzas 2. vidussk. 8. kl.), Laine Greta Grahoļska (Nirzas pamatsk. 9. kl.).
Nominācijā  Mūzika apbalvoti : Daniels Podoļecs, Agnese Mašņikova, Dženeta Gucāne – visi pārstāv Ludzas Mūzikas pamatskolu.
IMG_8148Nominācija Sports — Mārtiņš Greckis, Žanete Kukurāne, Anastasija Maļiņņikova – visi no Ludzas novada sporta skolas.
Nominācijā Kultūra un māksla – Nika Fomina, Madara Narnicka (abas meitenes no J. Soikāna Mākslas skolas), Daina Mandrikina (Istras vidusskola).
Nominācijā Sabiedriskās aktivitātes – Gunita Misāne (LPĢ 11. kl.), Arina Tomčika (Ludzas 2. vidussk. 11. kl.), Artjoms Merkulovs (Istras vidussk. 9. kl.).
Valsts olimpiādēs šogad ir divi laureāti, LPĢ skolēni: Tehnoloģiju un mājturības olimpiādē 2. vietu ieguva Uģis Ūzulnieks, Atzinību – Albīne Hlopņicka. Viņus sagatavoja pedagogi Viktors Kuprevičs un Vija Plenkova.
Valsts olimpiādēm skolēnus sekmīgi sagatavoja arī skolotājas Valentīna Abricka, Renāte Balode, Aina Kairova (LPĢ), Marina Raka (Istras vidussk.) un Ināra Kupreviča (Nirzas pamatsk.).
Tradicionāli tika sveikti arī skolu vadītāji.
Pasākumā uzstājās Mūzikas skolas audzēkņi.
Sīkāk par izcilnieku panākumiem – nākamajās Ludzas Novada Vēstīs. Un vairāk bilžu no pasākuma sadaļā “Foto galerijas”.

Vanda Žulina

coloring.cool