LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
15°C
 
A A A

Baltais pianīns Ludzas Mūzikas skolai

Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda piešķirtajam finansējumam, Ludzas mūzikas pamatskolai aprīļa beigās tika piegādāts jauns mūzikas instruments. Valsts Kultūrkapitāla fonda projekta “Mūzikas instrumenta – pianīna iegāde Ludzas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai” ietvaros tika iegādāts jauns pianīns “Essex EUP-116 E”. Ludzas novada pašvaldība 2018.gada 10.aprīlī noslēdza līgumu ar SIA “A-T Trade Music” par pianīna iegādi, ar šo uzņēmumu izveidojusies laba sadarbība, strādā ļoti atbildīgi un operatīvi,  jo  mēneša beigās mūzikas instruments jau bija Ludzā.

Eleganti baltais pianīns tagad priecēs Ludzas Mūzikas skolas audzēkņus un motivēs klavierspēles audzēkņus gūt vēl augstākus sasniegumus.

Ludzas Mūzikas pamatskolas klavierspēles audzēkņi arī šogad aprīlī veiksmīgi startējuši 13. Latgales pianistu konkursā Balvos. Visi Ludzas mūzikas skolas konkursa dalībnieki guvuši atzinības un godalgotas vietas.  Ik gadu mūsējie gūst balvas šajā konkursā, kas liecina par labu līmeni.

Jaunu mūzikas instrumentu iegāde nodrošina Ludzas Mūzikas skolas pedagogiem un audzēkņiem mūsdienu prasībām  atbilstošus apstākļus mācību darbam, kā arī veicina skolas  konkurētspēju un to apliecina rezultāti dažādos konkursos.

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

coloring.cool