LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Aurēlijas Šimkus solokoncerts Daugavpilī

IV Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2015” ietvaros otrdien, 15.septembrī, plkst. 18:00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē notiks pianistes Aurēlijas Šimkus solokoncerts, kurā skanēs J.S.Baha, A. Skrjabina un F.Lista skaņdarbi.

Jaunā un talantīgā pianiste dzimusi 1997. gada 2. novembrī Rīgā un klavierspēli apgūt sākusi četru gadu vecumā, savukārt šobrīd jau uzsākusi starptautisku karjeru, kļūstot par Dortmundes Mocarta biedrības balvas laureāti un izcīnot 3. vietu 11. starptautiskajā Klavier Olymp pianistu konkursā Vācijas pilsētā Bādkisingenē. Šiem panākumiem seko koncerts prestižajā festivālā “Kisingenes vasara” (Kissinger Sommer), solo koncerti Šveicē un uzstāšanās kopā ar tādiem orķestriem kā izcilais Anglijas kamerorķestris un Varšavas filharmonijas orķestris. Pirmo solo koncertu pianiste sniegusi 11 gadu vecumā Kauņas Starptautiskajā kamermūzikas festivālā Lietuvā, kur uzstājusies arī kopā ar Kauņas filharmonijas kamerorķestri. Pirmais solo koncerts Rīgā, Lielajā ģildē Aurēlijai Šimkus notika 2013.gada aprīlī, savukārt neilgi pirms tam viņa ar debijas solo koncertu uzstājās Herdekē (Vācija).
2013. gada rudenī ir nācis klajā arī Aurēlijas debijas solo albums ‘’SCHERZO’’, kas tika izdots Vācijas ierakstu kompānijā ‘’ARS Produktion’’.

Biļetes: EUR 2,50; skolēniem, studentiem, pensionāriem – EUR 1,50.

Papildus informācija:
Aivars Broks
Kultūras atbalsta biedrība
t.: 26330061
 
Eleonora Kleščinska
Daugavpils pilsētas domes
Kultūras pārvalde
t.: 26390903
 
www.daugavpils.lv, www.kultura.daugavpils.lv, www.daugavpilsrestart.lv

coloring.cool