LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
27°C
 
A A A

Atlikta SIF mācību piederumu komplektu izdalīšana

skolas_piederumiLabklājības ministrija informē, ka Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) ir pārtraucis mācību piederumu komplektu iepirkumu preču drošības prasībām neatbilstošu piedāvājumu dēļ, un 27.07.2015. izsludinājis iepirkumu atkārtoti, kā rezultātā Fonda partnerorganizācijām nebūs iespēja mācību piederumu komplektu izdali uzsākt līdz 2015. gada 1. septembrim.
Turpmāk plānotais mācību piederumu komplektu izdales uzsākšanas laiks ir atkarīgs no atkārtoti izsludinātā iepirkuma procedūrām. Par šī gada iespējamo komplektu izdales uzsākšanas laiku atsevišķi oktobrī vai novembrī informēs Sabiedrības integrācijas fonds.
Atbilstoši Sabiedrības integrācijas fonda mācību piederumu komplektu iepirkuma prasībām, tiks iepirkti divu veidu mācību piederumu komplekti – skolas somas komplekts un individuālo mācību piederumu komplekts.
Saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, trūcīgās vai krīzes vai ārkārtas situācijās nonākušās ģimenes, kurās ir 5 – 16 gadus veci skolēni, ir tiesības mācību piederumu komplektus saņemt tajā kalendārajā gadā, kurā izsniegta izziņa par trūcīgas vai krīzes vai ārkārtas situācijā esošas personas statusu, neatkarīgi no izziņas derīguma termiņa.
Balstoties uz iepriekš minēto, Labklājības ministrija ir lūgusi rast iespēju sociālajiem dienestiem skaidrot radušos situāciju savas pašvaldības potenciāliem mācību piederumu paku saņēmējiem, informējot par detalizētu komplektu saturu, lai tādējādi dotu iespēju tiem plānot 2015./2016. mācību gadā iepērkamo preču apjomu.

coloring.cool