LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
8°C
 
A A A

„Atjautīgās sporta spēles” Pureņos

Pirmā vasaras diena Pureņos bija silta, saulaina un bērnu jautrās čalošanas piepildīta, jo šeit norisinājās „Atjautīgās sporta spēles”. Tajās piedalījās Pureņu, Ņukšu un Cirmas pagasta bērni un jaunieši, kopā ar bibliotēku vadītājiem.

Ņukšu pagastu pārstāvēja veselas 2 komandas, pa vienai bija no Cirmas un Pureņu pagastiem. Tā pat spēlēs varēja piedalīties individuālie dalībnieki.

            Pavisam bija sagatavotas 10 atjautīgas spēles, kuras izpildot – tika saņemti punkti, kas pasākuma izskaņā summējās. Šajās spēlēs vajadzēja pielietot ne tikai spēku un ātrumu, bet arī attapību, atjautību un loģisko domāšanu. Īpašu jautrību izpelnījās spēle – stafete “Kā zivs ūdenī…”, kur 1.30 min laikā no spaiņa, ar celefona maisiņa palīdzību, bija jānes ūdens un jāielej 3 litru burkā. Bez uzmanības nepalika arī spēle “Bezgalīgais riņķis” un “Paroles atšifrēšana”, kā arī spēļu noslēguma uzdevums “Izcilais mākslinieks”.

  1. vietu ar 55 punktiem komandu spēlēs ieguva Ņukšu 1. komanda, aiz sevis atstājot Ņukšu 2. komandu (52 punkti), Cirmu (41 punkts) un Pureņus (23 punkti).

Individuālajās spēlēs atkal sportiskākie izrādījās Ņukšu pagasta pārstāvji – Ligita un Elmārs, ieņemot 1. vietu (25 punkti). Pavisam nedaudz pietrūka Pureņiem (21 punkts) un Cirmai (19 punkti). Tā pat tika apbalvoti labākie katras spēles dalībnieki.  

Paldies visiem „Atjautīgo sporta spēļu” dalībniekiem par izturību! Īpaši gribas atzīmēt draudzīgos brāļus – Edgaru, Kristapu un Igoru no Ņukšiem! Jūs bijāt ļoti saliedēti un mērķtiecīgi!

Paldies Pureņu pagasta pārvaldes vadītājai Ilgai Mikijanskai par atbalstu pasākuma rīkošanā!

Pateicos Cirmas un Ņukšu pagasta bibliotēku vadītājām Marinai Piterānei un Anastasijai Pisarenko par atsaucību un līdzdalību savu pagastu komandās!

Apsveicu uzvarētājus!

Novēlu visiem dalībniekiem krāsainu, piedzīvojumiem bagātu un saulainu vasaru! Uz tikšanos citos Pureņu pagasta bibliotēkas rīkotajos pasākumos!

Rakstu sagatavoja Ruta Zaiceva

Pureņu pagasta bibliotēkas vadītāja

coloring.cool