LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
12°C
 
A A A

Atbalstīsim “Ludzas TV”!

LudzaVēl tikai līdz 28. februāra pusnaktij ikvienam interesentam labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv ietvaros ir iespēja atbalstīt  15 iedvesmojošus projektus, kuri cīnās par galveno balvu – EUR 4000 lielu atbalstu no SMScredit.lv sava mērķa realizācijai. Starp šī mēneša dalībniekiem ir arī Ludzas jauniešu projekts, kuram publiskajā interneta balsojuma konkursā nepieciešams novadnieku atbalsts.

Projekts pārstāv kultūras jomu, un tā ietvaros Ludzas Bērnu un jauniešu centra aktīvisti vēlas izveidot Ludzas TV, kā ietvaros visus pilsētas iedzīvotājus varētu informēt gan par Ludzas, gan visa reģiona jaunumiem un aktualitātēm.

„Iecere ir veidot īsus video atskatus uz Ludzas novadā notiekošajiem pasākumiem, tai skaitā arī veoidot intervijas un rosināt diskusijas. Apkopojot tos, veidotos raidījums, ko vadītu paši juanieši. Mūsuprāt, šis arī būtu lielisks veids, kā informēt gan pilsētniekus, gan potenciālos pilsētas ciemiņus par šeit notiekošajiem pasākumiem, pieejamajām atpūtas un izklaides iespējām. Atspoguļot kamerās Latvijas vecāko pilsētu Ludzu,” stāsta projekta pieteicēja Solvita Binovska.LD_logo_3d_horizontals

Sīkāk ar projektu „Juaniešu projekta „Ludzas TV” izveide”, kā arī citiem februāra balsojuma konkursa dalībniekiem iespējams iepazīties šeit: www.LabieDarbi.lv

Balsošana par projektiem ir bez maksas, un tieši balsojuma aktivitāte nosaka to, kuri  projekti, iekļaujoties ikmēneša finansējuma fondā, saņems atbalstu savu ideju realizācijai. Ikviens interesents par sev tīkamāko projektu šobrīd var nobalsot divās dažādās interneta vietnēs – mājaslapā www.LabieDarbi.lv, kā arī balsošanas platformās portālā Draugiem.lv (draugiem.lv/special/labiedarbi/) un Inbox.lv (http://labiedarbi.inbox.lv )­.

 

Papildus informācija:

www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
twitter.com/LabieDarbi
www.facebook.com/LabieDarbi.lv

www.labiedarbi.inbox.lv

coloring.cool