LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
13°C
 
A A A

AS „Latvenergo” Ludzas Mūzikas pamatskolai dāvina 20 datorkomplektus

Šī gada februārī uz Latvijas skolām un mācību iestādēm dodas AS “Latvenergo” dāvinātie datortehnikas komplekti. Datorkomplekti tiek dāvināti reģionālām izglītības iestādēm Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē, 20 datorkomplektus dāvinājumā nupat saņēma arī Ludzas Mūzikas pamatskola.

Ludzas Mūzikas pamatskolas kolektīvs ir ļoti priecīgi un pateicas par dāsno dāvinājumu. “Datori ir mazlietoti, bet peles un klaviatūras ir jaunas, klāt ir visi nepieciešamie vadi, lai datorus saslēgtu, kā arī apmaksāta programmu licence. Skolas datorspeciālistam tikai viss jāinstalē un jāsakārto. Mani patīkami pārsteidz, ka AS “Latvenergo” speciālisti ir par visu padomājuši – ir viss nepieciešamais, lai lietotu datorus, nekas nav jāmeklē klāt. Prieks šajā ne tik pateicīgajā laikā saņemt vērtīgas un noderīgas dāvanas. Patīkami, ka ir organizācijas, kuras domā par visas sabiedrības kopīgām lietām – šajā gadījumā, par izglītību. Dots devējam atdodas!” uzsver Ludzas Mūzikas pamatskolas direktore Lolita Greitāne. 

AS “Latvenergo” mācību iestādēm pēdējos gados nodoto datortehnikas komplektu skaits pārsniedz 1500. Datortehnikas ziedojums tiek nodrošināts, atsaucoties skolu aktivitātei un tehniskas nepieciešamības izvērtējumam, kas kvalitatīvu datortehniku ļauj saņemt dažādu reģionu skolām. Ņemot vērā sūtījumu apjomu un skolu ierobežotās transporta iespējas, to piegādi arī nodrošina AS “Latvenergo”. 

Arī Ludzas novada pašvaldības vārdā vēlamies teikt lielu paldies AS “Latvenergo” par jauko un noderīgo dāvanu mūsu skolēniem!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

coloring.cool