LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
Ludza
Rain
14°C
 
A A A

Ar labām domām un ziedojumiem palīdzam Kirilam un Raimondam!

img_1350Pilsētas svētku egles iedegšanas pasākumā un citos Adventes sarīkojumos rūķi Latvijas Sarkanā Krusta simboliku uz krekliņiem aicināja cilvēkus iesaistīties labdarības akcijā, lai palīdzētu diviem mūsu novadniekiem: mazajam ludzānietim Kirilam, kura ģimene cer ar fizioterapijas  nodarbībām un citu speciālistu palīdzību nostiprināt viņa veselību, lai zēns iemācītos staigāt, un aktīvajam Raipoles jaunietim Raimondam, kuru slimība piesaistījusi pie gultas, bet viņš ir apņēmības pilns cīnīties ar savu slimību. Trenažieris, par kuru Raimonds sapņo, un citi rehabilitācijas pasākumi  Raimondam palīdzētu. 

Ludzas BJC sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Ludzas Komiteju un Ludza TV novembra sākumā izsludināja  līdzekļu vākšanas akciju šim mērķim.

4. decembris bija pēdējā diena, kad mēs varējām ziedot, ieliekot naudiņu kādā no ziedojumu kastītēm.

Pirmdien, 5. decembrī, tiks saskaitīta visa ziedojumu kastītēs saziedotā naudiņa, sadalīta divās vienlīdzīgās daļās un ieskaitīta Kirila un Raimonda ziedojumu kontā.img_1386

Pirmdien tiks paziņots arī, cik naudas jau iepriekš cilvēki ir ieskaitījuši šajos kontos.  

Ieskaitīt naudu ziedojumu kontos varēs vēl līdz 24. decembrim, bet ziedojumu kastes vairs netiks izmantotas.

Lai kāds būtu rezultāts, bija liels prieks un gandarījums par katru, kurš iesaistījās akcijā. Nav tik svarīga summa, bet vēlme palīdzēt. No visas sirds  paldies katram, kas atsaucās!

Ar kādu rūpību un atbildību mazais ludzānietis Kārlis, ņēma  sakrātos centus  no sava spainīša un lika ziedojumu  kastītē vienu pēc otra! Katra šī monētiņa cilvēciskā ziņā ir zelta vērta. Lai tā dod cerību un spēku Raimonda un Kirila ģimenēm! Mēs esam kopā ar jums! Mūsu ir daudz!

coloring.cool