LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Sunny
25°C
 
A A A

Apvienotajā komiteju sēdē lems par pārtikas paku izsniegšanu visiem Ludzas novada skolu audzēkņiem

Rītdien, 2021. gada 12. februārī notiks Ludzas novada domes apvienotā komiteju ārkārtas sēde. Darba kārtībā tiks skatīti jautājumi par pašvaldības budžetu 2021. gadam, tāpat, par pārtikas paku izsniegšanu visiem Ludzas novada vispārējās un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatību attālinātā izglītības ieguves procesa laikā.

Iepriekš ziņojām, ka atbalsts no pašvaldības budžeta bija paredzēts Ludzas novada pašvaldībā deklarētajiem izglītojamajiem, kuru ģimenei ir noteikta atbilstība trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam, un izglītojamajiem no daudzbērnu ģimenēm, savukārt šobrīd tiks lemts par iespēju sniegt atbalstu visiem izglītojamajiem sākot no 1. līdz 12. klasei, un iestādes karantīnas gadījumā – visiem Ludzas novada pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem.

Nodrošinot normatīvo aktu prasību izpildi un sniedzot atbalstu ģimenēm ar bērniem ēdināšanas izdevumu segšanai situācijā, kad Ludzas novada vispārējās izglītības iestādēs izglītības ieguves process sakarā ar Covid-19 izplatību norisinās vai turpmāk norisināsies attālināti, pašvaldība ar domes lēmumu palīdzību var noteikt ēdināšanas atbalsta sniegšanu izglītojamajiem pārtikas paku veidā, nosakot to apmēru un personu loku, kurām ir tiesības saņemt atbalstu.  

Informāciju sagatavoja Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

 

 

coloring.cool