LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Mostly sunny
31°C
 
A A A

Apsveicam Policijas darbinieku dienā!

Cienījamie policijas darbinieki!

Šodien Latvija svin Policijas darbinieku dienu. Policijas profesionalitāte, atbildība un principialitātes lielā mērā ir Latvijas valsts iestāžu balsts, no tās ir atkarīga harmonija un miers sabiedrībā.

Jūs esat izvēlējušies sarežģītu, bet cildenu profesiju – jūsu ikdienas darbs ir veltīts tam, lai iedzīvotāji varētu justies droši un pasargāti, jūsu profesija ir sabiedriskas kārtības un stabilitātes garants. Jūs bieži riskējiet ar savu dzīvību, lai citi dzīvotu drošībā. Ikdienas steigā mēs ne vienmēr to novērtējam, un tikai tad, kad mūsu dzīvībai draud briesmas, kad steidzami ir nepieciešama policijas palīdzība, mēs saprotam, cik nozīmīgs ir policista darbs.

Mēs pateicamies bijušajiem policijas darbiniekiem par viņu profesionālismu un uzticību savam darbam.

Pašvaldības vārdā novēlu policijas darbiniekiem plašas perspektīvas un pašrealizācijas iespējas. Lai drošākas ir jūsu darba dienas, uzticams kolēģa plecs, stiprs gribasspēks! Lai sabiedrības cieņa, atbalsts un un jūsu nopelnu atzīšana būtu izjūtami ne tikai šajā svētku dienā, bet arī ikdienā! Stipru veselību, izturību un gandarījumu par paveikto!

Pašvaldības vārdā sirsnīgi apsveicu jūs un jūsu ģimenes profesionālajos svētkos!

Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs

coloring.cool