LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Sunny
22°C
 
A A A

Apsveicam! Filma ”Tikai sapnis” saņem augstu novērtējumu!

11. decembrī Rīgā, Erasmus + programmas konferencē,  tika pasniegtas  Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Eiropas Atzinības zīmes valodu apguvē. Tika apbalvoti tikai trīs darbi. 

Ar prieku un gandarījumu saņēmām ziņu, ka par radošu dažādu kompetenču integrēšanu valodu apguvē VIAA Atzinības rakstu saņēma amatierspēlfilmas “Tikai sapnis” veidotāji.

Filma uzņemta pēc V. Šekspīra lugas “Sapnis vasaras naktī” motīviem. Režisore un scenārija autore ir angļu valodas skolotāja Irēna Bule. Filma ir LPĢ, Ludzas BJC un “Ludza TV” kopdarbs. Aktieri – Ludzas pilsētas ģimnāzijas šā gada 12.klases skolēni un pēdējo divu gadu absolventi. Pirmizrāde Ludzas TN notika jūnija beigās. Filmas teksts ir angļu valodā. Tas ir jau otrs skolotājas Bules režijas darbs. Filmas uzņemšana ir laikietilpīgs un sarežģīts process, kurā visu – katra aktiera,  operatora, tērpu mākslinieka, montāžas režisora, organizatorisko darbu darītāju – veikums ir ļoti svarīgs.

Apsveicam visus, kas piedalījās filmas veidošanā! Jūsu darbs ir novērtēts!

Konkurss, kurā vērtē un popularizē novatoriskas metodes un labās prakses piemērus valodu apguvē, notiek 30 Eiropas valstīs. Tā ir Eiropas Komisijas iniciatīva. Šogad konkurss notiek jau desmito reizi.

Informāciju skat./foto no portāla e-klase.

coloring.cool