LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Apbalvos Latvijas „gaismas nesējus”

41052_LNB AB logo (grey) CSTrešdien, 30. aprīlī plkst. 11:00, Rīgas Stradiņa universitātes aulā, Dzirciema ielā 16 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) jau astoto reizi pasniegs balvas konkursa “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” uzvarētājiem. Biedrība arī šogad aicināja lasītājus pieteikt konkursam darbīgus, radošus un pašaizliedzīgus mūsu mazo „gaismas piļu” darbiniekus. „Pagasta bibliotekārs-gaismas nesējs” ir lasītāju balva un atzinība savam bibliotekāram.

Kopumā saņemti vairāk kā 60 pieteikumi par bibliotekāriem no visas Latvijas. Tiks apbalvoti 5 bibliotekāri. Balvas šogad sarūpējuši: Lattelecom, Emila Gustava šokolāde, ABLV Charitable Foundation, konditoreja „Moora”. Balvu saņems viens bibliotekārs no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Pierīgas.

Šogad tika gaidīti stāsti par Latvijas pagastu bibliotekāriem, kuri izceļas ar entuziasmu un radošumu, rūpēm par saviem lasītājiem, radošu nodarbju organizēšanu, mājīgas bibliotēkas vides radīšanu, laipnību un smaidu. Pateicoties konkursam, visa Latvija var uzzināt par aktīviem cilvēkiem pagastos, kuri palīdz uzlabot savu līdzcilvēku ikdienas dzīvi.

 

Informāciju sagatavoja:

Sanita Kitajeva

LNB Atbalsta biedrība

67843767, 29355624

[email protected]

www.gaisma.lv

 

coloring.cool