LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
20°C
 
A A A

Apbalvo pussimt jauno sportistu

Sporta_skolas_pasakums_15-01-2016_V_Zulina (3)Janvāra vidū Ludzas novada Sporta skolā notika 2015. gada labāko sportistu un treneru apbalvošana. Tas ir tradicionāls pasākums, kurā tiek apkopoti gada rezultāti. Skolas direktorSporta_skolas_pasakums_15-01-2016_V_Zulina (5)e atzīmēja, ka gads ir bijis notikumiem bagāts, un svarīgākais no tiem – Latvijas jaunatnes olimpiāde, kas jūlijā notika Valmierā un Cēsīs. Olimpiādē piedalījās 83 pašvaldību sporta skolu un klubu komandas no visas valsts. Ludzas novada Sporta skola rezultātā izcīnīja 7 medaļas un ierindojās 40 vietā.

Apbalvojumus saņēma 50 Sporta skolas audzēkņi, kas apgūst profesionālās ievirzes izglītības programmas, un viens sporta deju pāris no Ludzas BJC. Par gada veiksmīgākajiem sportistiem Sporta_skolas_pasakums_15-01-2016_V_Zulina (6)tika atzīti 4 svarcēlāji, 7 futbolisti, 15 vieglatlēti un 24 handbolisti no visiem četriem bijušā Ludzas rajona novadiem. Apbalvoto sadalījums pa sporta veidiem apliecina, ka dominējošais sporta veids mums joprojām ir rokasbumba. To apliecina arī fakts, ka 7 no apbalvotajiem rokasbumbas spēlētājiem pašlaik mācās un trenējas Murjāņu sporta ģimnāzijā, bet daudzi absolventi spēlē valsts izlasē un klubu komandās Latvijā un arī ārzemēs.Sporta_skolas_pasakums_15-01-2016_V_Zulina (7)

Patīkami, ka labāko sportistu saimei pirmoreiz pievienojās BJC sporta deju kluba ,, Steps” deju pāris Jūlija Rizina un Alens Pudans.

Kopā ar saviem audzēkņiem pateicības vārdi tika teikti arī viņu treneriem.

Sporta_skolas_pasakums_15-01-2016_V_Zulina (9)Vanda Žulina,

korespondente

 

Vairāk foto no pasākuma meklējiet “Foto galerijās”

coloring.cool