LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
9°C
 
A A A

Apbalvo Ludzas novada Sporta skolas audzēķnus

Šodien, 31. janvārī, Ludzas Tautas namā notika svinīgais apbalvošanas pasākums “Izcilie sasniegumi sportā”, kura laikā tika apbalvoti Ludzas novada Sporta skolas audzēkņi un treneri. Pasākumā par izciliem sasniegumiem valsts un starptautiskā līmeņa čempionātos un sacensībās, tādos sporta veidos, kā: svarcelšana, vieglatlētika, futbols un handbols apbalvoja teju 100 audzēkņus un 10 trenerus.

Sveicot sportistus, trenerus un vecākus, Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Jevgenija Kušča pateicās par ieguldīto laiku un spēkiem, par atbalstu, ko vecāki un treneri sniedz sportistiem, un neatlaidību, kas izpaužas ikdienas cīņā par augstiem rezultātiem. Sportistus un trenerus uzrunāja arī Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Gutāne.

Sportistu apbalvošana ir jau tradicionāls pasākums, taču šogad tas izvērtās nedaudz plašāks, kā ierasts. Ar muzikālu priekšnesumu klātesošos priecēja Ludzas Tautas nama vokālais ansamblis “Iedvesma”, atraktīvu deju priekšnesumu demonstrēja meitenes no  Ludzas novada BJC deju kolektīva „Petit”.  Pamatojoties uz  noteikumiem “Noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem kultūrā un sportā, un naudas balvu apmēru “, Ludzas novada pašvaldība sportistiem un treneriem piešķīra Pateicības rakstus un naudas balvas. Sportistu apbalvošanai no Ludzas pilsētas budžeta atvēlēti nedaudz vairāk kā 5000, 00 eiro. 

Apkopojot gada rezultātus varam lepoties ar tādiem svarcēlāju panākumiem, kā godalgotas vietas Latvijas čempionātā svarcelšanā, Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, ar godalgotām vietām iepriecina arī vieglatlēti, kas guvuši panākumus valsts un starptautiskā līmeņa čempionātos un sacensībās. Sveicam handbolistus ar panākumiem Latvijas Jaunatnes Olimpiādē un Latvijas handbola čempionātā. Varam lepoties arī ar futbolistu sasniegumiem! Liels paldies viņu treneriem par paveikto darbu un ieguldījumu!

Sveicam jaunos sportistus ar lieliskiem panākumiem un novēlam tiekties pēc augstām virsotnēm arī turpmāk! Atcerēsimies to, ka svarīgs ir ne vien treneru stiprais plecs un vecāku gudrais padoms, bet arī līdzjutēju atbalsts. Tāpēc atbalstīsim savējos, un viņi noteikti iepriecinās pilsētu ar jaunām uzvarām.

Informāciju sagatavoja Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

 

coloring.cool