LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
30°C
 
A A A

Anonīmo alkoholiķu Ludzas grupas sapulces turpinās

Anonīmo alkoholiķu (AA) Ludzas grupas sapulces, kā ierasts, notiek svētdienās plkst. 13:00 Raiņa ielā 16A, Ludzā, 1. stāva zālē. 11. novembrī plkst. 13:00 arī notiks esošo un arī jauno biedru sanāksme. AA sapulcēs tiek aicināti piedalīties visi, kuru dzīvēs alkohols rada sarežģījumus un kuri vēlas pārtraukt dzeršanu.

Kontaktinformācija: Andrejs, t. 29332471.

Tāpat kā jebkura cita atkarība, alkoholisms ir slimība, kuru var apturēt, taču pilnībā to izārstēt nav iespējams. Cilvēks, kurš sirgst ar alkoholismu, dzer ilgstoši un, atkarībai palielinoties, vēlas dzert aizvien biežāk un biežāk. Atkarību no alkohola var uzskatīt par mūža slimību, jo cilvēks pat pēc vairāku gadu atturības nespēs lietot alkoholu kontrolētā veidā, par cik alkohola pārstrādes procesi organismā ir izmainīti – jau pārmantoti ģimenē, vai arī ļaunprātīgi un pārmērīgi to lietojot iepriekš. Vienīgais veids, kā apturēt alkoholismu, ir pilnīga atturība.

Ja vēlaties vairāk uzzināt par AA, alkoholismu un dzeršanas problēmu risinājumu, meklējiet informāciju biedrības “Latvijas Anonīmo Alkoholiķu Sadraudzība” mājaslapā: www.aa.org.lv

coloring.cool