LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Aktuālā informācija par būvdarbiem uz ceļiem – internetā

VAS “Latvijas Valsts ceļi” tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem.

Informācija par sezonālajiem un pastāvīgajiem transportlīdzekļu masas ierobežojumiem atrodama šeit – http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#masas-ierobezojumi .Informācija tiek atjaunota pēc nepieciešamības arī vairākkārt dienā.

Informācija par satiksmes ierobežojumiem ceļu būvobjektos atrodama šeit – http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#aktualo-buvobjektu-saraksts. Informācija tiek atjaunota vismaz reizi nedēļā, pirmdienās.

Piemēram, tabulā „Būvobjektu saraksts valsts autoceļu tīklā no 2017. gada 29. maija līdz 2017. gada 4. jūnijam” ir šādi dati par autoceļu A12 Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova):

Adrese, kilometri:114,34 – 125,14 km

Administratīvā teritorija: Ludzas novads

Objekts/termiņš: Seguma pārbūve/ 14.03.2017. – 31.08.2018.

Būvuzņēmējs: AS “A.C.B.”

Atbildīgās personas: Būvdarbu vadītājs – I.Keišs; būvuzraugs – S.Belijs.

Plānotie darbi: Asfaltbetona segas demontāža. Ierakuma izbūve. Salizturīgā slāņa izbūve. Pamata nesošas kārtas pamata izbūve. Dzelzsbetona caurteku demontāža. Plastmasas caurteku izbūve. Izmēģinājuma pāļa dzīšana. Rievsienas izbūve. Grunts apmaiņa tilta konusa daļā. Atbalstzobu izbūve.

Ietekme uz satiksmi (būvdarbu zonā): Ātruma ierobežojums – 50 km/h. Ir 7 luksoforu posmi. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ~51 min..

***

Satiksmes ierobežojumi būvobjektos, kā arī cita satiksmes informācija ir pieejama LVC tīmekļa vietnes pirmajā lapā uz interaktīvās kartes, kā arī sadaļā “aktualitātes”.

Neskaidrību gadījumā zvanīt uz Satiksmes informācijas centru pa tālr. 80005555 vai vērsties Latvijas Valsts ceļu nodaļā.

Sagatavoja Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool