LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly sunny
8°C
 
A A A

Aktīvā tūrisma festivāls 2013 Līvānos

1314Sestdien, 17.augustā visi, kas vēlās dzīvot aktīvi, sportiski un veselīgi, tiek aicināti uz starptautisko “Aktīvā tūrisma festivālu 2013 Līvānos”. Festivāls tiek rīkots projekta LLB-1-098 “Tūrisma attīstības veicināšana Latgales – Utenas – Vitebskas pārrobežu reģionos” ietvaros.

Daugavas ūdeņos, karstajās pludmales smiltīs un pussalas zālienā pie Līvānu aktīvā tūrisma centra varēs sacensties pludiņmakšķerēšanā (jau no 5:30 rītā), kanoe laivošanā, velokrosā, nūjošanā, tūrisma tehnikas stafetē ar šķēršļu joslu, šaušanā ar pneimatisko ieroci, frīsbija elementu izpildē, kā arī pludmales volejbolā vīriešiem un sievietēm. Galvenā pasākuma vieta būs pussala pie Līvānu aktīvā tūrisma centra, makšķerēšanas un pludmales volejbola sacensības norisināsies Jersikas pagasta Buceniekos. Pasākuma oficiālais sākums 10:00. Precīzāka informācija un pasākuma programma būs pieejama Līvānu novada domes mājas lapā sadaļā „Sports” un citos masu informācijas līdzekļos š.g. augustā.

1354Katrā disciplīnā komandas varēs cīnīties par balvām atsevišķi, un lielākā daļa disciplīnu tiks iekļautas arī komandu kopvērtējumā, kur kopējie rezultāti tiks paziņoti noslēguma pasākumā 17.augusta vakarā Līvānu novada kultūras centrā.

Pasākuma noslēgumā plānots koncerts ar 3 mūzikas grupu piedalīšanos (1 mūzikas kolektīvs no Latgales, 1 no Aukštaitijas un 1 no Vitebskas reģiona). Visas komandas arī tiks aicinātas sagatavot priekšnesumu brīvā formā par tēmu „Aktīvais tūrisms”, kas būs jāprezentē noslēguma pasākumā Aktīvā tūrisma festivāla dienas vakarā. Komanda, kura iegūs skatītāju simpātiju, iegūs arī papildus pārsteiguma balvu.

Bez balvām nepaliks neviens, jo aktīvs dzīvesveids, emocionāla un lietderīga brīvā laika pavadīšana sniedz prieku un veselību, kas ir visvērtīgākā balva.

Festivālu organizē Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Līvānu novada domi, biedrību „Sava kabata” un projekta sadarbības partneriem no kaimiņvalstīm.Sacensību pamatvieta būs Domes iela 1b, Līvānos, bet pludmales volejbolam: Jersikas pagasta Bucenieki.

Pieteikšanās līdz trešdienai, 14.augustam, sūtot pieteikumu uz [email protected]

Festivāla nolikums un programma

coloring.cool