LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

Akcija “Skolēni šķiro” sāksies jau septembrī

news_1135Lai veidotu pievilcīgāku un drošāku vidi sev apkārt un samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi, lai veicinātu dalītu atkritumu vākšanu pašvaldības teritorijā, veicinātu jauniešu izpratnes veidošanos par atkritumu šķirošanu un otrreizēju atkritumu pārstrādi Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” organizē sadzīves atkritumu šķirošanas akciju “Ludzas novadā Skolēni šķiro!”.

Akcijas laiks noteikts no 2013.gada 16.septembra līdz 2013.gada 1.decembrim. Šajā laika periodā piedalīties aicināti Ludzas novada pašvaldības Ludzas pilsētas un Ludzas novada lauku skolu 5.-9.klašu skolēni.

Informējam, ka 7.oktobrī, 4.novembrī un 1.decembrī atsevišķi tiek noteikts mēneša balvas ieguvējs starp Ludzas novada Ludzas pilsētas izglītības iestādēm un atsevišķi starp Ludzas novada pagastu lauku skolām ar vislielāko savākto punktu skaitu. Uzvarētājiem tiek pasniegtas balvas un diplomi. Galvenā balva ir klases ekskursija (pēc klases izvēles) un diplomi nominācijā gada zaļākā klase, attiecīgi balvas un diplomus paredzot Ludzas novada Ludzas pilsētas izglītības iestādes klasei ar vislielāko savākto punktu skaitu, kā arī Ludzas novada pagastu lauku skolas klasei ar vislielāko savākto punktu skaitu.

Akcijas “Ludzas novadā Skolēni šķiro” nolikums un pieteikuma veidlapa

coloring.cool