LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs
Nora, Lenora, Ija
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

Aizvadīts sadziedāšanās festivāls “Mazais dziedātājs

Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi “Namiņš”, pulcēja visjaunākos Ludzas novada dziedātājus sadziedāšanas festivālā “Mazais dziedātājs ” Ludzā.

Konkurss “Mazais dziedātājs” tiek rīkots jau vairākus gadus pēc kārtas, taču šogad ir piedzīvojis pārmaiņas un pārtapis par festivālu. Tā mērķis: Veicināt pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību un popularizēt dziedāšanas tradīcijas Ludzas novadā. Šāds konkurss bērniem dod iespēju parādīt savu māku un drosmi, uzstājoties publikas priekšā.

Festivālā piedalījās 15 mazie vokālisti no Ludzas, Ciblas, Istras un Blontiem vecumā no 2 līdz 4 gadiem. Katram dalībniekam tika dota iespēja parādīt savu dziedātprasmi, ar sevis iepriekš izvēlētu un sagatavotu dziesmu, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām.

Mazo dziedātāju sniegums raisīja smaidu ne tikai pedagogiem, bet arī jauno dziedātāju vislielākajiem atbalstītājiem – vecākiem, kas bija ieradušies visai kuplā sastāvā. Ar uzrunu jaunos vokālistus, pedagogus un bērnu vecākus sveica īpašs viesis – Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Jevgenija Kušča. Šajā festivālā uzvarētāji ir visi. Katrs dalībnieks saņēma pateicības rakstu un īpašu dāvanu, kā arī pašu būtiskāko- pieredzi.

Paldies par ieguldīto darbu pedagogiem un vecākiem, sagatavojot un atbalstot mazos dziedātājus!

 

 

 

coloring.cool