LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly sunny
8°C
 
A A A

Aizritēja viesošanās pie vietējiem uzņēmējiem

Aprīlis ir iesācies īpaši aktīvi un produktīvi. Ludzas novada pašvaldības pārstāvji – Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un uzņēmējdarbības koordinators Jānis Romancāns, kopā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas Latgales reģiona koordinatoru Juri Gunti Vjaksi, Latgales uzņēmējdarbības centra pārstāvjiem – vadītāju Andri Kucinu un komercdarbības konsultantu Borisu Varlamovu, kā arī ar finanšu institūcijas Altum Latgales reģiona vadītāju Vitu Pučku, devās pie vietējiem Ludzas novada uzņēmējiem.

Ar savu darbības sfēru iepazīstināja tādi uzņēmumi kā SIA “Baltic Pallet Manufacture”, kas nodarbojas ar mežistrādi, kā arī ar taras dēļu ražošanu, un mēbeļu ražotne “Raut LV”. Tikšanās laikā tika apspriesti nākotnes plāni un izaugsmes iespējas. Ar finanšu institūcijas Altum pārstāvi tika apspriestas aizdevuma iespējas jauna un mūsdienīga aprīkojuma iegādei, kas atvieglotu ikdienas darbus.

Lai uzņēmējdarbība mūsu novadā attīstītos pēc iespējas straujāk, pašvaldība turpinās meklēt dažādus, pēc iespējas efektīvākus risinājumus.

Rakstu sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool