LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
18°C
 
A A A

Aicinām pievērst uzmanību nekustamā īpašuma kopšanai un kārtības uzturēšanai!

Pienākusi vasara un ir atkal laiks parūpēties par sava īpašuma un piegulošās teritorijas kopšanu – zāles pļaušanu, kārtības uzturēšanu.

Ludzas novada pašvaldība atgādina, ka nekustamā īpašuma teritoriju īpašniekiem, valdītājiem jānodrošina īpašuma teritorijas un tai pieguļošās teritorijas kopšanu – zālienu nopļaušanu (zāles augstums nedrīkst pārsniegt 20 cm), atkritumu savākšanu, grāvju un caurteku tīrīšanu,  īpašuma uzturēšanu kārtībā – nepieļaut lūžņu, būvgružu, sadzīves atkritumu uzkrāšanos, kā arī nepieļaut transportlīdzekļu vraku uzglabāšanu vietās, kur tie ir redzami no ielas, īpašuma nožogojuma uzturēšanu tehniskā un vizuālā kārtībā.

Tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas objektu īpašnieki, lietotāji vai nomniekiem jānodrošina teritorijas sakopšanu ap objektu, kā arī objekta skatlogu, durvju un fasādes tīrību, atkritumu urnu izvietošanu, iztukšošanu un atkritumu izvešanu.

Garāžu īpašniekiem, garāžu kooperatīvu biedri nodrošina garāžai piegulošās teritorijas un piebrauktuvju sakopšanu uzturēšanu kārtībā, regulāri pļaujot zālienu, nepieļaujot atkritumu uzkrāšanos

Aicinām ievērot Ludzas novada pašvaldības saistošos noteikumus Nr. 11. “Ludzas novada teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi”.

Par izvairīšanos no pienākuma uzturēt un apsaimniekot dzīvojamo māju atbildība iestājas saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 150.2 pantu. Par pārējo saistošo noteikumu prasību neievērošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu: fiziskajām personām – līdz 350 euro, juridiskajām personām – līdz 1400 euro.

Aicinām ziņot pat nesakoptām teritorijām pa e-pastu [email protected] vai pa tel. 22444045 (Whatsapp,Viber);

Par sakoptu Ludzas novadu!

Informāciju sagatavoja Aleksandrs Narnickis

Ludzas novada pašvaldības vides inženieris

coloring.cool