LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
26°C
 
A A A

Aicinām pieteikties dalībai barikāžu laika atceres svinīgajā pasākumā

1968266_fJoKZn2016. gadā aprit 25 gadi kopš 1991. gada janvāra barikāžu vēsturiskajiem notikumiem, kas mūsu nācijai un valstij deva brīvību un neatkarību. Tālaika barikāžu notikumos ļoti nozīmīgu vietu ieņēma Latvijas lauku ļaudis, kas cīņā par savas valsts atjaunotni devās toreizējās Lauksaimniecības ministrijas vadībā.
Sagaidot šā Latvijas neatkarības atgūšanā neatsveramā notikuma 25. gadadienu, Zemkopības ministrija organizē svinīgo sarīkojumu un dokumentālo foto liecību izstādi „Cerību ugunskuri – mirklis pirms brīvības”. Svinīgais sarīkojums notiks
2016. gada 13. janvārī (trešdienā) pulksten 15.00 Zemkopības ministrijas 2. stāva zālē, Rīgā, Republikas laukumā 2. Svinīgajā pasākumā notiks Latvijas Pasta izdotās barikāžu 25. gadadienas atceres pastmarkas un pirmās dienas aploksnes prezentācija un dāvinājums pasākuma dalībniekiem.

Ikvienam, kas pirms 25 gadiem organizēja lauksaimniecības, meliorācijas, meža un celtniecības tehnikas nodrošinājumu, tehnisko un pārtikas apgādi un atbalstīja Latvijas valdību un tā laika Lauksaimniecības ministrijas vadību, ir iespēja piedalīties Zemkopības ministrijas rīkotajā  svinīgajā pasākumā 2016. gada 13. janvārī. Uz svinīgo pasākumu 2016. gada 13. janvārī Zemkopības ministrijā aicināti tieši tie lauku ļaudis, kas organizēja un nodrošināja barikādēs izmantotā transporta un celtniecības materiālu barikāžu būvniecībai nonākšanu Rīgas tālaika karstajos punktos.

Lūdzam pieteikties dalībai svinīgajā pasākumā pie Ludzas novada pašvaldības sekretāres (3.stāvs, 312.kab.) līdz šī gada 7.janvāra plkst. 17.00.

coloring.cool