LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Partly cloudy
9°C
 
A A A

Aicinām piedalīties Velobraucienā “Brīvs no atkarībām” 2017. gada 8. jūlijā

Novada mēroga pasākums “Velobrauciens „Brīvs no atkarībām” pakārtots Starptautiskajai dienai pret narkotisko vielu lietošanu un nelegālu izplatīšanu (26. jūnijs). Pasākuma mērķis ir atkarību izraisošo vielu lietošanas mazināšana un veselīga dzīvesveida popularizēšana, sekmējot iedzīvotāju iespējas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Braucienu dalībniekiem būs iespēja apstāties speciāli veidotās pieturās, lai izpildītu dažādus uzdevumus, veldzētu slāpes, baudītu dabu un labu kompāniju. Velo maršruta sākums plkst. 11:00 Ludzas pilsētas stadionā “Vārpa”. Pasākuma dalībnieku reģistrēšanās no plkst. 10:00.

Organizētāji un pasākuma atbalstītāji ir sarūpējuši balvas, uzkodas un dzērienus pasākuma dalībniekiem.

Lūdzu, ņemiet vērā: šīs nav sporta riteņbraukšanas sacīkstes! Šis ir nesteidzīgs atpūtas un izklaides brauciens visiem Ludzas novada iedzīvotājiem un visiem tiem, kam patīk braukt ar velosipēdiem baudīt dabu, popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu sekmējot iedzīvotāju iespējas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm!

Dalība velobraucienā ir bez maksas! Aicinām sekot līdzi informācijai par citām projektā plānotajām aktivitātēm vietnē http://www.ludza.lv/veselibas-aprupe/.

Projekts “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

coloring.cool