LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
Ludza
Rain
18°C
 
A A A

Aicinām Ludzas novada darba devējus pieteikties jauniešu nodarbināšanā vasaras brīvlaikā

Ludzas novada dome 2021. gada 25. februārī ir apstiprinājusi Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, kura paredz 2021. gada vasaras brīvlaikā nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kas 2020./2021. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošās skolās, profesionālās izglītības iestādēs vai tām pielīdzinātās mācību iestādēs, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novads.

Programmas mērķis ir veicināt Ludzas novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo praktisko pieredzi.

Jaunieši tiks nodarbināti laika posmā no 2021. gada 1. jūnija līdz 31. augustam. Darba vietas skolēniem var piedāvāt reģistrētas juridiskas komercsabiedrības, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, biedrības un nevalstiskās organizācijas, kas veic komercdarbību vai aktivitātes Ludzas novada teritorijā.

Pasākuma noteikumi – viens Skolēns drīkst būt nodarbināts pie Darba devēja ne vairāk kā 4 stundas dienā un ne vairāk kā 2 nedēļas Pasākuma laika periodā. Pašvaldība apņemas atmaksāt Darba devējam nodarbinātā Skolēna algu, bet Darba devējam jāsedz Darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI) par katru nodarbināto jaunieti, kas aprēķināta no valsts noteiktās minimālās mēneša darba algas.

Ludzas novada pašvaldība aicina uzņēmējus iesaistīties Ludzas novada jauniešu nodarbinātības programmā un piedāvāt darba vakances vasaras brīvlaikā jauniešiem, aizpildot veidlapu .

Aizpildīto veidlapu lūdzam iesniegt pašvaldībai līdz 2021. gada 30. martam.

Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumu organizēšanas NOLIKUMS 2021. gadam

Plašākā informācija par Ludzas novada skolēnu nodarbināšanas iespējām un nosacījumiem vasaras brīvlaikā ir pieejama pašvaldības mājas lapā www.ludza.lv sadaļā „Uzņēmējdarbība”.

Jautājumu vai neskaidrības gadījumā lūdzam sazināties ar Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieku attīstības jautājumos Aivaru Meikšānu, tālr. 65707496, e-pasts: [email protected].

 

coloring.cool