LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 08. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Aicinām jauniešus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

Ludzas novada dome 2021. gada 25. februārī ir apstiprinājusi Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, kura paredz 2021. gada vasaras brīvlaikā nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kas 2020./2021. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošās skolās, profesionālās izglītības iestādēs vai tām pielīdzinātās mācību iestādēs, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novads.

Programmas mērķis ir veicināt Ludzas novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo praktisko pieredzi.

Jaunieši tiks nodarbināti laika posmā no 2021. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

Skolēns drīkst būt nodarbināts pie Darba devēja ne vairāk kā 4 stundas dienā un ne vairāk kā 2 nedēļas Programmas laika periodā.

Šogad plānots nodarbināt 77 jauniešus. Darba vietas skolēniem nodrošinās reģistrētas juridiskas komercsabiedrības, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, kas veic komercdarbību vai aktivitātes Ludzas novada teritorijā.

Ludzas novada pašvaldība aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 19 gadiem pieteikties darbam vasaras brīvlaikā, aizpildot pielikumā pievienoto veidlapu. Aizpildīto veidlapu lūdzam iesniegt līdz 7. maijam, izmantojot vienu no iespējam:

  • Nosūtot uz e-pastu: [email protected]
  • Iesniedzot pa pastu, Ludzas novada pašvaldībai, Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701,
  • Iesniedzot Ludzas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Raiņa ielā 16.

Plašākā informācija par  Ludzas novada skolēnu nodarbināšanas iespējām un nosacījumiem vasaras brīvlaikā ir pieejama pašvaldības mājas lapā www.ludza.lv.

Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumu organizēšanas NOLIKUMS 2021.gadam

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieku attīstības jautājumos Aivaru Meikšānu, tālr. 65707496, e-pasts: [email protected]

 

coloring.cool