LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 12. jūnijs
Nora, Lenora, Ija
Ludza
Thunderstorms
15°C
 
A A A

Aicinām jauniešus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

Ludzas novada dome 2020. gada 27. februārī ir apstiprinājusi Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, kas paredz 2020. gada vasaras brīvlaikā nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kas 2019./2020. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošās skolās, profesionālās izglītības iestādēs vai tām pielīdzinātās mācību iestādēs, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novads.

Programmas mērķis ir veicināt Ludzas novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo praktisko pieredzi.

Jaunieši tiks nodarbināti laika posmā no 2020. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

Šogad plānots nodarbināt 76 jauniešus. Darba vietas skolēniem nodrošinās reģistrētas juridiskas komercsabiedrības, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, kas veic komercdarbību vai aktivitātes Ludzas novada teritorijā.


Darba devēju piedāvātas brīvas vakances I. kārtaII. kārtaLudzas novada pašvaldība aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 19 gadiem pieteikties darbam vasaras brīvlaikā, aizpildot pielikumā pievienoto veidlapu. Aizpildīto veidlapu lūdzam iesniegt līdz 30.aprīlim, izmantojot vienu no iespējam:

  • Nosūtot uz e-pastu: [email protected]
  • Iesniedzot pa pastu, Ludzas novada pašvaldībai, Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701,
  • Iesniedzot Ludzas novada pašvaldības 1. stāva vestibilā speciāli dokumentiem paredzētajā pastkastē.

Plašākā informācija par  Ludzas novada skolēnu nodarbināšanas iespējām un nosacījumiem vasaras brīvlaikā ir pieejama pašvaldības mājas lapā www.ludza.lv.

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, rūpējoties par darbinieku veselību un sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, ir iespējami programmas īstenošanas ierobežojumi, par kuriem pašvaldība informēs atsevišķi.

coloring.cool