LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
11°C
 
A A A

Aicinām izteikt viedokli par suņu pastaigu vietu izveidi un tās nepieciešamību Ludzā

Ludzas novada pašvaldība vēlas izveidot suņu pastaigu laukumu. Suņiem ir nepieciešams nodrošināt ikdienas aktivitātes un visefektīvāk to var panākt vietās, kur suni var vest izskrieties bez pavadas.Šobrīd pašvaldība izskata iespēju izveidot suņu pastaigu laukumu šādās vietās:
1.    Jelgavas ielā 38B, Ludza
2.    Peldu iela 21, Ludza (Zaldātu radziņa teritorijā, attēlā iezīmēts ar zilu)

Attēlā: Zemesgabala shēma, Peldu iela 21

 Gaidām Jūsu viedokli un ierosinājumus! 

Laukuma izveidošana nodrošinās suņu pastaigu novirzīšanu no ielām un pagalmiem, sakoptāku teritoriju, kā arī suņu īpašniekiem būs iespēja kvalitatīvi nodarbināt savu mīluli, ne tikai izvedot ierastajās pastaigās pilsētas zaļajā zonā.

Suņu pastaigu laukumā paredzēts uzstādīt suņu aktivitāšu iekārtas un ekskrementu urnas. Suņu pastaigu laukumu varēs izmantot jebkurš, ievērojot zināmus nosacījumus, piemēram, suņiem ir jābūt čipētiem un reģistrētiem normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, suņa saimniekiem jānodrošina, lai suņi neuzbruktu citiem suņiem vai cilvēkiem u.c.

Ieteikumus aicinām izteikt sociālajā tīklā Facebook vai arī  iesūtot Ludzas novada pašvaldības vides inženierim Aleksandram Narnickam uz e-pastu [email protected] (t.22444045) vai rakstot  e-pastu ar ierosinājumiem Ludzas novada pašvaldības arhitektei uz e-pastu [email protected]

coloring.cool