LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
30°C
 
A A A

Aicinām izbaudīt Ziemassvētku noskaņu dodoties nesteidzīgā pastaigā!

Svētkos aicinām doties ziemīgā pastaigā pa sniegoto Ludzu! 25. decembrī, Ziemassvētku vakarā, laukumā pie Ludzas novada pašvaldības administratīvās ēkas, iemirdzēsies gaismas projekcija, tāpat varēs dzirdēt domes priekšsēdētāja uzrunu novada iedzīvotājiem. Iedzīvotājus aicinām uzņemt skaistus foto mirkļus, daloties ar tiem sociālajos tīklos, lūdzam izmantot tēmturi #ZiemassvētkiLudzā2020. 

Lai radītu svētku sajūtu ludzāniešiem un pilsētas viesiem, vairākās vietās Ludzā uzstādīti jauni rotājumi. Kā stāsta Ludzas novada Būvvaldes arhitekte Darja Koževnikova, šogad pilsētvidi papildina stilizēta egle no gaismas virtenēm, kas atrodas uz Latgales un Krāslavas ielas apļveida krustojuma, iemirdzējušies koki Ludzas Vecpilsētas un domes laukumā, tāpat dodoties pastaigā var atrast dāvanas, kas paslēpušās domes laukumā un skvērā pie Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra, turpat esošajā skvērā iemirdzējusies gaismas arka.

Jautājot par nākotnes iecerēm, arhitekte uzsver, ka arī nākamgad plānots uzstādīt jaunus dekorus, kas papildinātu līdz šim iegādāto svētku rotu. Kā piemēram, šogad uz Valsts svētkiem, pašvaldības laukumā uzstādīti gaismas kubi, kas šajā drūmajā laikā rada siltuma sajūtu līdz pat Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, papildinot svētku rotājumus. 

 

Priecājamies, ka arī privātmāju īpašnieki un uzņēmumi ir īpaši piedomājuši pie Ziemassvētku noformējuma. Liels paldies katram no Jums! 

Priecīgus svētkus! Lai ikvienā mājā ienāk siltums, miers un saticība, un lai jauka pastaiga!

*Atgādinām, lai pastaiga būtu droša, jāievēro visi epidemioloģiskās drošības pasākumi! 

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste

FOTO: J.Dukaļska, I.Venšava

 

coloring.cool