LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Partly sunny
13°C
 
A A A

Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanu

1401898072Ludzas novada pašvaldība šā gada 8. aprīlī ir saņēmusi SIA „Joker LTD” iesniegumu ar lūgumu izsniegt atļauju sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Ludzā, Latgales ielā 91, spēļu zālē „Joker”.

Lai noskaidrotu, vai azartspēļu organizēšana konkrētajā vietā nerada būtisku valsts un attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju interešu aizskārumu un, lai Ludzas novada iedzīvotāji varētu izteikt savu viedokli par atļaujas izsniegšanu totalizatora vai derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai, laika periodā no 2015. gada 24. aprīļa līdz 8. maijam tiek organizēta aptauja.

Aicinām iedzīvotājus līdz 8. maijam paust savu viedokli, aizpildot anketu mājaslapas labajā pusē (virs notikumu kalendāra) vai nosūtot vēstuli uz e-pastu: [email protected] Jūs varat aizpildīt anketu (pielikumā) un iemest kastītē, kas atrodas pašvaldības ēkā Ludzā (Raiņa ielā 16), vai nododot attiecīgās pagasta pārvaldes sekretārei.

SIA „Joker LTD” ar iesniegumu ir vērsies vairākās pašvaldībās. Ir pašvaldībās, kas ir piekritušas atļaujas izsniegšanai, bet ir arī tādas, kas ir atteikušas.

Ludzas novada domes deputāti savu lēmumu pieņems, balstoties uz iedzīvotāju vairākuma viedokli. Esiet aktīvi, piedalieties aptaujā!

 

coloring.cool